Borderlands 3’ün Çok Oyunculu İçeriği İçin Titiz Bir Çalışma Yürütülüyor

Borderlands 3’ün Çok Oyunculu İçeriği İçin Titiz Bir Çalışma Yürütülüyor

Borderlands 3’ün Epic Store Buhranı Netleşti

Yaklaşık 1 saat önce yapılan bir duyuruyla Borderlands 3’ün çıkış tarihi ve Epic Store mağaza anlaşması resmi olarak ayyuka çıktı. Okumaya devam et Borderlands 3’ün Epic Store Buhranı Netleşti

Gearbox Software Yeni Bir Brothers In Arms Oyunu Geliştiriyor

Birkaç yıldır haber alamadığımız Brothers In Arms serisinin yeni halkası şu an geliştirilme aşamasında. Okumaya devam et Gearbox Software Yeni Bir Brothers In Arms Oyunu Geliştiriyor

Tales from the Borderlands İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Telltale Games, Gearbox Software ve 2K Games’in yapımı üstlendiği Tales from The Borderlands’in ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde VGX’te duyurulan Tales from the Borderlands adlı bir oyun hakkında bir haber ve kısa bir video paylaşmıştık.

Şimdi ise o videonun devamı diyebileceğimiz bir video yayınlandı. Video oyun hakkında az da olsa biraz bilgi veriyor. Sanırım Borderlands’te bulunan bazı karakterleri bu oyunda da göreceğiz.

Lafı çok uzatmadan videoyu değerli okurlarımıza sunmak istiyorum:

Telltale’den İkinci Bomba: Tales from the Borderlands

Telltale Games ve Gearbox Software güç birliği yaptı! Tales from the Borderlands geliyor.

Telltale’den VGX’te dikkatleri üzerine çeken bir duyuru daha geldi. Telltale Games ve Gearbox Software’in ortaklaşa geliştireceği Tales From the Borderlands adında yeni bir Borderlands oyunu geliyor.

Tales From the Borderlands adlı yeni oyunumuz hakkında çok fazla bir bilgimiz yok ama oyunun Borderlands evreninde geçeceğini biliyoruz. Borderlands evreninde geçtiği için eski Borderlands oyunlarından da tanıdığımız yüzler olacak.

Telltale Games’ten Kevin Bruner, oyun hakkında “Borderlands dünyasını Telltale farkı ile oynayacaksınız.” dedi.

Oyunda yeni karakterler yer alacak ve oyun The Walking Dead’te olduğu gibi parça parça yayınlanacak. Oyunun 2014’te çıkması bekleniyor.

Oyun ile ilgili kısa birde duyuru videosu yayınlandı:

Gearbox Software Yeni Bir IP Peşinde!

Son dönemde Aliens: Colonial Marines ile büyük eleştirilere hedef olan, ancak Borderlands 2 ile de büyük başarı yakalamayı başaran Gearbox Software yeni nesil konsollara özel yepyeni bir proje hazırlığında! Okumaya devam et Gearbox Software Yeni Bir IP Peşinde!