(Güncellendi) PS4’e Çıkacak Spider-Man Oyunu İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Insomniac Games tarafından PS4’e özel olarak geliştirilen Spider-Man için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Ayrıca çıkış tarihi hakkında da bilgi var. Okumaya devam et (Güncellendi) PS4’e Çıkacak Spider-Man Oyunu İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

No Man’s Sky’ı Online Oynamak Külfetsiz Olacak

No Man’s Sky’ın online modu oyuncular arasında tartışmaya sebep oldu, hatta oyuncuları ikiye böldü diyebiliriz. Bu konu hakkında küçük bir açıklama yapıldı.

Okumaya devam et No Man’s Sky’ı Online Oynamak Külfetsiz Olacak

GTA V’te Araç Modifikasyonunun Sınırı Yok!

Dün yayımlanan Grand Theft Auto V’in oynanış videosunun yankıları sürerken, yapımcılardan serinin hayranlarını çıldırtacak bir açıklama geldi. Okumaya devam et GTA V’te Araç Modifikasyonunun Sınırı Yok!

Sunset Overdrive’ı Oynamak İçin İnternet Gerekmeyecek!

Insomniac Games’in Xbox One için hazırladığı ilk oyun Sunset Overdrive sürekli internet bağlantısına ihtiyaç duymayacak. Okumaya devam et Sunset Overdrive’ı Oynamak İçin İnternet Gerekmeyecek!

Yeni Nesil Konsollar Mart Ayında Ortaya Çıkacak!

Tüm oyuncuların büyük bir heyecanla ne zaman duyurulacaklarını beklediği yeni nesil konsolların Mart ayında ortaya çıkacağı iddia edildi! Okumaya devam et Yeni Nesil Konsollar Mart Ayında Ortaya Çıkacak!

Grand Theft Auto V ve Rockstar Cephesinde Neler Oluyor?

Rockstar’ın yeni bombası GTA V hakkındaki son gelişmeleri sizler için derleyip bir araya getirdik. Okumaya devam et Grand Theft Auto V ve Rockstar Cephesinde Neler Oluyor?

Borderlands 2’nin İlk İnceleme Notları Geldi

Verilen ilk inceleme notları gayet yüksek. Gearbox Software oynamaya değer bir oyun ile geliyor. Okumaya devam et Borderlands 2’nin İlk İnceleme Notları Geldi

The Elder Scrolls Online’da Serinin Tüm Yaratıklarını Bulmak Mümkün Olacak!

Bethesda Softworks’ün büyük merakla beklediğimiz devasa çevrimiçi oyunu The Elder Scrolls Online ile serinin özlenen tüm yaratıkları biraraya geliyor!.. Okumaya devam et The Elder Scrolls Online’da Serinin Tüm Yaratıklarını Bulmak Mümkün Olacak!