Turkey Loves Indies Kampanyası Başladı

Türkiye, dünyanın her yerindeki bağımsız oyun geliştiricilerinin yararlanabilecekleri Turkey Loves Indies kampanyasını duyurdu.

Okumaya devam et Turkey Loves Indies Kampanyası Başladı

Unreal Engine 3 Web Tarayıcımıza Geliyor!

Epic Games’in yarattığı ve dijital oyun sektörünün en popüler grafik motoru Unreal Engine ile geliştirilmiş oyunları web tarayıcınız üzerinden oynamak ister miydiniz? Okumaya devam et Unreal Engine 3 Web Tarayıcımıza Geliyor!

American McGee Yeni Alice Oyunu Yapmak İstiyor!

Alice Harikalar Diyarında masalını oyun dünyasında farklı bir konuma getiren American McGee ve Spicy Horse firması yeni bir Alice oyunu yapmak istiyor. Ama bağımsız olarak! Okumaya devam et American McGee Yeni Alice Oyunu Yapmak İstiyor!

The Phantom Pain’in Arkasında Kojima’nın Olduğu Kesinleşti!

Önümüzdeki hafta cevap beklediğimiz tüm soruların yanıtlarını alacağımız The Phantom Pain’in arkasında Kojima’nın olduğu kesinleşti! Yani bir derecede… Okumaya devam et The Phantom Pain’in Arkasında Kojima’nın Olduğu Kesinleşti!

Bungie Yeni Projesi Destiny’yi GDC’de Sunacak!

Halo serisini yaratan Bungie’nin merakla beklenen yeni projesi Destiny, Oyun Geliştiricileri Konferansında görücüye çıkacak! Okumaya devam et Bungie Yeni Projesi Destiny’yi GDC’de Sunacak!

Yeni Nesil Konsollar Mart Ayında Ortaya Çıkacak!

Tüm oyuncuların büyük bir heyecanla ne zaman duyurulacaklarını beklediği yeni nesil konsolların Mart ayında ortaya çıkacağı iddia edildi! Okumaya devam et Yeni Nesil Konsollar Mart Ayında Ortaya Çıkacak!

Valve’den Bağımsız Yapımcılara Büyük Destek!

Çok kısa bir süre sonra Steam’de daha fazla indie yapım görebileceğiz! Okumaya devam et Valve’den Bağımsız Yapımcılara Büyük Destek!