Max Payne ve Alan Wake’in Yaratıcılarından Yepyeni Bir Proje! Quantum Break!

Remedy Entertainment Xbox One için özel tasarladıkları yeni projeleri Quantum Break’i kısa bir teaser ile duyurdu! Okumaya devam et Max Payne ve Alan Wake’in Yaratıcılarından Yepyeni Bir Proje! Quantum Break!

Techland’den Yepyeni Bir Co-Op Korku Oyunu!

Dead Island ile bizlere unutulmaz anlar yaşatan Techland yeni projeleri Hellraid’i yayımladıkları bir videoyla tanıttı. Okumaya devam et Techland’den Yepyeni Bir Co-Op Korku Oyunu!

The Evil Within Ortaya Çıktı!

Büyük bir merakla beklediğimiz Project Zwei’nin ilk videosu ve detayları yayımlandı! Okumaya devam et The Evil Within Ortaya Çıktı!

Homeworld’ün Yapımcılarından Gezegen Ölçekli Sosyal Strateji Oyunu!

Homeworld’ün geliştirilmesinde rol alan Blackbird Interactive yeni projeleri olan Hardware: Shipbreakers’ı tanıttı! Okumaya devam et Homeworld’ün Yapımcılarından Gezegen Ölçekli Sosyal Strateji Oyunu!

Killer is Dead En Sonunda Görücüye Çıktı!

Grasshopper Manufacture ve Kadokawa Games’in merakla beklenen yeni projesi Killer is Dead en sonunda görücüye çıktı! Okumaya devam et Killer is Dead En Sonunda Görücüye Çıktı!

Bungie’nin PS4 Bombası Destiny’e Buyurun!

Halo’nun yaratıcıları Bungie’nin günlerdir gündemimizi meşgul eden yeni projesi Destiny dün geceki Playstation 2013 Meeting’de ilk kez görücüye çıktı. Okumaya devam et Bungie’nin PS4 Bombası Destiny’e Buyurun!