The Walking Dead: 400 Days Gün Yüzüne Çıktı!

Telltale Games The Walking Dead Season 1 için hazırladıkları 400 Days adlı DLC’yi duyurdu! Okumaya devam et The Walking Dead: 400 Days Gün Yüzüne Çıktı!

Wii U’da İlgiye Değer Bir Proje! X!

E3 2013’te ilk defa oyuncuların karşısına çıkan projelere bir yenisi daha eklendi. Karşınızda “X”! Okumaya devam et Wii U’da İlgiye Değer Bir Proje! X!

Takım Halinde Yarışmaya Hazırsanız Karşınızda The Crew!

İlk olarak Playstation 4 tanıtımında karşımıza çıkan The Crew E3’ün dikkat çeken yarış oyunlarından biriydi. Okumaya devam et Takım Halinde Yarışmaya Hazırsanız Karşınızda The Crew!

Dragon Age 3: Inquisition 2014 Sonbaharında Raflarda!

Bioware en sonunda merakla beklenen RPG’si Dragon Age 3: Inquisition’ı görücüye çıkardı! Okumaya devam et Dragon Age 3: Inquisition 2014 Sonbaharında Raflarda!

Santa Monica’dan PS4’e Yepyeni Bir Proje: The Order 1886

E3 kapsamında duyurulan yeni projeleri paylaşmayı sürdürüyoruz. Sırada Santa Monica’dan The Order 1886 var! Okumaya devam et Santa Monica’dan PS4’e Yepyeni Bir Proje: The Order 1886

Max Payne ve Alan Wake’in Yaratıcılarından Yepyeni Bir Proje! Quantum Break!

Remedy Entertainment Xbox One için özel tasarladıkları yeni projeleri Quantum Break’i kısa bir teaser ile duyurdu! Okumaya devam et Max Payne ve Alan Wake’in Yaratıcılarından Yepyeni Bir Proje! Quantum Break!

Call of Duty: Ghosts’un İlk Videosu Ve Detaylar!

Call of Duty: Ghosts’un ilk detayları muhteşem bir videoyla birlikte gün yüzüne çıktı! Okumaya devam et Call of Duty: Ghosts’un İlk Videosu Ve Detaylar!

Panopticon’un Ne Olduğu Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz Sony Japonya’nın yeni projesi Panopticon’un ne olduğu sonunda ortaya çıktı. Okumaya devam et Panopticon’un Ne Olduğu Ortaya Çıktı!