Metro 2033 İçin Çıkarılması Planlanan Film İptal Edildi

2016 yılında duyurulan Metro 2033 filmi, senaryo konusunda yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle iptal edildi.

Okumaya devam et Metro 2033 İçin Çıkarılması Planlanan Film İptal Edildi

Uncharted Filminden Yeni Bilgiler Geldi

PlayStation özel serisi Uncharted’ı beyaz perdeye uyarlayacak film hakkında yönetmenlik görevini üstlenen Shawn Levy açıklamalarda bulundu. Okumaya devam et Uncharted Filminden Yeni Bilgiler Geldi

The Division Filminin Başrol Oyuncuları Belli Oldu

Ubisoft; The Division’ın beyaz perde uyarlaması için aradığı başrol oyuncularını buldu. İki ünlü Hollywood oyuncusu filmde boy gösterecek. Okumaya devam et The Division Filminin Başrol Oyuncuları Belli Oldu

Free to Play Belgeseli Gösterime Girdi

Valve’in Dota 2’yi ve E-Sports’un iç dünyasını anlattığı belgesel filmi gösterime girdi. Steam’den indirebilir veya YouTube’dan izleyebilirsiniz!

Okumaya devam et Free to Play Belgeseli Gösterime Girdi

Minecraft Film Mi Oluyor

Deadline’ın haberine göre son yılların en popüler oyunlarından olan Minecraft film olarak uyarlanıyor.

Ünlü film şirketi Warner Bros. oyunun geliştirici şirketinden telif haklarını aldı ve Lego: The Movie’nin yapımcısı olan Roy Lee filmi stüdyosu Vertigo ile çekecek. Marcus Persson ise Twitter hesabında bu konu hakkında bir tweet attı. Oldukça ilgi çeken tweet ise şu şekilde “Birileri Warner Brothers ile potansiyel bir Minecraft filmi üzerinde çalıştığımız bilgisini sızdırmaya çalışıyor. Bunu ben istedim.”

İlerleyen günlerde neler olur bilmiyoruz ama son yıllarda dünyayı kasıp kavuran Minecraft’in filminin de aynı etkiyi yapacağını tahmin etmek zor değil.

Free to Play: The Movie Türkçe Altyazı İle 19 Mart’ta Yayında!

Valve’in The International Dota 2 turnuvasını düzenlerken çektiği ve üç profesyonel oyuncunun hikayesini anlattığı belgeselin fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu. Film Türkçe alt yazı desteğiyle gösterime girecek!

Okumaya devam et Free to Play: The Movie Türkçe Altyazı İle 19 Mart’ta Yayında!

Bir Oyunumuz Daha Beyaz Perdeye Uyarlanıyor!

Sevdiğimiz oyun serilerinin birer birer beyaz perdeye uyarlandığı günümüzde dev bir seri daha sinemalardaki yerini almaya hazırlanıyor! Okumaya devam et Bir Oyunumuz Daha Beyaz Perdeye Uyarlanıyor!