FIFA 15 İnceleme

FIFA 15, gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu olabilir. Gerçekten olabilir mi? Gelin bir göz atalım. Okumaya devam et FIFA 15 İnceleme

Playstore En Çok Satanlar (16-22 Haziran)

Playstore’un bu haftaki en çok satanlarında ilk üç sırada, iki Battlefield oyunu var! Okumaya devam et Playstore En Çok Satanlar (16-22 Haziran)

Ünlü Oyun Logolarını Bir De Arapça Görün

Mısırlı grafik tasarımcı İbrahim Hamdi, ünlü ve simgesel oyun logolarından bir demet almış ve onları genel tasarım çizgisinde tutarak tercüme etmiş. Sonuçlar ise muhteşem diye biliriz. Okumaya devam et Ünlü Oyun Logolarını Bir De Arapça Görün

E3 EA Özel: Fifa 15, Yenilikler, İlk Bakışda Görünenler

Fifa 15’de gün yüzüne çıktı, ne gibi yenilikler var? Grafikler nasıl? Ne zaman çıkacak? Hangi platforma çıkacak?

Okumaya devam et E3 EA Özel: Fifa 15, Yenilikler, İlk Bakışda Görünenler

İngiltere’de Tomb Raider Rüzgarı!

Futbolun beşiği olan İngiltere’de çok uzun zamandır en çok satan oyun olarak karşımıza çıkan Fifa 14, Tomb Raider: Definitive Edition’un çıkışıyla tahtından oldu.

Geçtiğimiz gün İngiltere’de en çok satan oyunların listesi yayınlandı. Listenin zirvesinde Tomb Raider serisinin yeni oyunu olan Tomb Raider: Definitive Edition bulunuyor. Uzun süredir 1. sırada yer alan Fifa 14 ise 2. sıraya gerilemiş durumda. Listenin 3. sırasında ise Call Of Duty Ghost’u görüyoruz.

Aslında çoğu otoriteye göre  Tomb Raider’ın birinciliği kazanması oldukça ilginç. Çünkü hem fiyatının yüksekliği hemde grafik eklentisi dışında herhangi bir yenilik bulunmaması oyunun satışlarını olumsuz yönde etkileyeceği düşünülüyordu. Ancak İngiliz oyun severler bu kez otoriteleri yanıltmış oldu.

İşte UK Charts’ın listesi:

1.Tomb Raider: Definitive Edition
2. FIFA 14
3.Call of Duty: Ghosts
4.Battlefield 4
5.LEGO Marvel Super Heroes
6.Assassin’s Creed IV: Black Flag
7.Grand Theft Auto V
8.Need Fosr Speed: Rivals
9.Killzone Shadow Fall
10.Gran Turismo 6

Dünya FIFA 14’ü Nasıl Oynuyor?

EA’dan gelen infografik, futbol oyunu sevdalılarının FIFA 14’ü nasıl oynadığını gösteriyor.

İnfografikler uzun ve belirli dönem aralıklarına dair kullanıcıların ürünlerde neler yaptığını gösteren, o sıkıcı eski istatistiki tablolara nazaran oldukça eğlenceli görsellerdir. Şimdi sizi son FIFA 14 değerleri ile başbaşa bırakıyorum.

Eğer siz kendi verilerinizi paylaşmak isterseniz habere yorumlarınızla katkı sağlayabilirsiniz.

FIFA_Infographic-(Turkish)

 

FIFA 14 PC’de Next-Gen Kalitesi Göstermeyecek!

EA Sports’un yeni nesil konsollara yepyeni bir oyun motoruyla sunmaya hazırlandığı FIFA 14’ün PC’lerde aynı görselleri sunamayacağı söyleniyor… Okumaya devam et FIFA 14 PC’de Next-Gen Kalitesi Göstermeyecek!

PlayStation 4 Ve Xbox One’da FIFA 14 Sınırları Zorlayacak!

Yeni nesil konsollarda EA Sports oyunları ‘gerçek’ tabirinin tanımını yeniden yazacak. Okumaya devam et PlayStation 4 Ve Xbox One’da FIFA 14 Sınırları Zorlayacak!

FIFA 14’ün İlk Oyun İçi Videosunu İzlediniz Mi?

EA Sports’un futbol tutkunlarınca sabırsızlıkla beklenen yeni projesi FIFA 14’ün ilk oyun içi videosu yayımlandı. Okumaya devam et FIFA 14’ün İlk Oyun İçi Videosunu İzlediniz Mi?

Xbox One Gündeme Bomba Gibi Düştü

Xbox One ile yeni nesil eğlencede hayallerin sınırını zorlamaya hazırlanın. Okumaya devam et Xbox One Gündeme Bomba Gibi Düştü