Trials of the Blood Dragon İnceleme

Ubisoft’un Blood Dragon’a özel devam niteliği taşıyan oyunu Trials of the Blood Dragon’u sizler için inceledik.

Okumaya devam et Trials of the Blood Dragon İnceleme

Yeni Bir Mod: Far Cry Z-DAY

Zombiler artık her yerde! Son zamanlarda dikkat çekmiştir mutlaka. Artık yapımlarda hayatta kalma ve zombi ikilisini her yerde karşımıza çıkmaya başladı. Bu kervana katılan son şirkette Ubisoft oldu. Far Cry 3 ile “Open World” dediğimiz oyun türünde başarılı olmuştu. Daha sonrada ki zamanlarda hep bir ek paket diyebileceğimiz, hem de ayrı bir oyun olan Far Cry 3: Blood Dragon bizlere sunuldu. Blood Dragon temel olarak, 80’li yılların bilim kurgu ögeleri ile bizleri eğlendirmeyi amaçlamıştı ve öyle de oldu. Tüm bunlar olması na rağmen, gerçekten oyunda ki haritaya göre yapılan etkinlikler az kalıyordu. Bu yüzden Ubisoft, yeni bir mod olan “Far Cry Z-DAY” ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

far

İlk ismini okuduğunuzda aklınıza DayZ geldi büyük bir ihtimal. Mod yapımcısı “GC Vos”: “Isim olarak benzerlik taşıyor olmasına rağmen, içerik olarak bir çok değişikliğe sahip” açıklaması yaptı. Farkı olarak tamamen gerçek tek oyunculu hikayesi, çoklu bir hayatta kalma mücadelesi ve işe yaramaz insan sürüsünün olmaması belirtildi. Toplamda 12 bölümden oluşacak oyuna, böyle olunca Left 4 Dead ile Far Cry birleşimi diyebiliriz. Bunların yanında yeni seslendirmelerin ve müziklerin de bizleri beklediğini söyleyebiliriz.

far1

1 Mart tarihinde “Open Beta” olarak oyun bizlere sunulması planlanıyor. Yedi dakikalık alfa sürümünden bizlere sunulan oynanış görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz. Artık temelinde zombi olan yapımlar bizleri biraz sıkmaya başladı. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Ubisoft Gamescom’da Yeni Bir Oyun Duyuracak!

Ubisoft bu ay düzenlenecek olan Gamescom etkinliğine bomba gibi hazırlanıyor! Okumaya devam et Ubisoft Gamescom’da Yeni Bir Oyun Duyuracak!

Far Cry 3: Blood Dragon 2 ay içerisinde 500.000 sattı!

Ubisoft’un yapımcılığını üstlendiği Far Cry 3: Blood Dragon oyunu ilk 2 ay içerisinde 500.000 adet sattı. Okumaya devam et Far Cry 3: Blood Dragon 2 ay içerisinde 500.000 sattı!

Nvidia’nın Yeni Bombası GTX Titan’la Birkaç Oyun Testi

Tek GPU’lu en güçlü ekran kartı olarak tanıtılan GTX Titan’ın test sonuçları gelmeye başladı. Okumaya devam et Nvidia’nın Yeni Bombası GTX Titan’la Birkaç Oyun Testi

Minecraft Aracılığıyla Far Cry 3’e, Rook Adalarına Gidiyoruz!

Yapılan en enteresan modlardan biri karşınızda. Far Cry 3 Minecraft! Okumaya devam et Minecraft Aracılığıyla Far Cry 3’e, Rook Adalarına Gidiyoruz!

2012 Oyunlarındaki 4 Başkan Karşı Karşıya Gelirse?

2012 içerisinde raflarda yerini alan en popüler oyunların ana karakterleri karşı karşıya geldi. Sonucu merak eden var mı? Okumaya devam et 2012 Oyunlarındaki 4 Başkan Karşı Karşıya Gelirse?

Far Cry 3’ün Gizemleri Açığa Çıkıyor

Far Cry 3’te easter egg bulmakla bitmiyor. Ubisoft’un oyuncular için hazırladığı gizemlerin açığa çıkanları sizler için bir araya getirdik. Okumaya devam et Far Cry 3’ün Gizemleri Açığa Çıkıyor