Take-Two Interactive Para Basmaya Devam Ediyor

Grand Theft Auto 5, Grand Theft Auto Online ve Evolve sayesinde Take-Two Interactive bu mali yılda da kâr açıklamaya devam ediyor.

Okumaya devam et Take-Two Interactive Para Basmaya Devam Ediyor

Evolve Stage 2 Yeni 1 Milyon Oyuncu Kazandı

Farklı oynanış yapısıyla oyuncular tarafından beğenilen Evolve geçtiğimiz günlerde ücretsiz oldu. O günden bu yana ise Evolve 1 milyon yeni oyuncu kazanmış.

Okumaya devam et Evolve Stage 2 Yeni 1 Milyon Oyuncu Kazandı

Evolve Hakkında Son Gelişmeler (Video İçerir)

Orjinal Left 4 Dead geliştiricilerinden oluşan Turtle Rock Studios, 2K Games tarafından yayınlanacak yeni oyun Evolve‘un detaylarını verdi. Okumaya devam et Evolve Hakkında Son Gelişmeler (Video İçerir)

E3 2014’ün En İyi Oyunları Seçildi

E3 2014’te çeşitli geliştirici, dağıtıcılar ve platformlar tarafından sergilenen oyunlar arasından en iyiler seçildi. Okumaya devam et E3 2014’ün En İyi Oyunları Seçildi

Uyum Sağla, Evrimleş ve Hakim Ol! İşte Lost Planet 3 Multiplayer!

Capcom ve Spark Unlimited’in bir kez daha oyuncularla buluşturacakları Lost Planet evreninde bulunacak multiplayer deneyimi nasıl olacak dersiniz? Okumaya devam et Uyum Sağla, Evrimleş ve Hakim Ol! İşte Lost Planet 3 Multiplayer!

THQ Markalarının Satışı Başladı!

İflas koruma başvurusuyla gündeme bomba gibi düşen THQ en sonunda resmen sahip olduğu markaları diğer yayıncı firmalara satmaya başladı. Okumaya devam et THQ Markalarının Satışı Başladı!

THQ İflas Etti! Ama Beklediğimiz Oyunlar Gelecek!

Dün aniden gelen bir duyuruyla iflas bayrağını çeken THQ’dan bugün gelen açıklamalar durumunu endişeyle takip ettiğimiz oyunların geleceğini gösteriyor. Okumaya devam et THQ İflas Etti! Ama Beklediğimiz Oyunlar Gelecek!