Sunset Overdrive Karakter Detayları

Insomniac Games, oyunda bayan karakter kullanabileceğimizi bir video ile açıkladı. Okumaya devam et Sunset Overdrive Karakter Detayları

E3 2014 | Electronic Entertainment Expo – CANLI İZLE

E3-2014-CANLI

1995’ten beri organize edilen dünyanın en büyük oyun faaliyeti Electronic Entertainment Expo’nun 2014 yılı organizesi de başladı. 10-12 Haziran’da Los Angeles Convention Center’da Electronic Entertainment Expo bünyesinde gerçekleştirilecek tüm sunumları canlı izleme imkanına sahibiz. Daha önce oyun basınına özgü bir şekilde daha kapalı vuku buluna konferanslar artık dünyanın her tarafından ulaşılabilir durumda. Sizler için tüm canlı sumumlara ulaşabileceğiniz bir içerik hazırladık. ABD’ye gitme külfetine katlanmaya, yabancı ya da yerli sitelerde gezip bir sürü sekme açmaya son.

Microsoft E3 2014 konferansı canlı yayını 2. sayfada.
Electronic Arts E3 2014 konferansı canlı yayını 3. sayfada.
Ubisoft E3 2014 konferansı canlı yayını 4. sayfada.
Sony E3 2014 konferansı canlı yayını 5. sayfada.
Nintendo E3 2014 konferansı canlı yayını 6. sayfada.

Ayrıca www.twitter.com/oyunfest ve www.facebook.com/oyunfest adresinden konferansların canlı anlatımı olacaktır. Ek olarak konferansları kaçıranlar için sitemizde her önemli gelişme de haber olarak yer alacaktır.

Canlı yayınların altyapısı Gamespot‘a ait. Anlık aksaklıklar, izleyici sayıları sebebiyle duraklamalar gibi problemler için de önlemler aldık. Eğer yayında sıkıntı olursa başka bir canlı yayın sağlayıcısının yayını devreye girecek. Böylece sayfa yenilemesi yaparak konferans sunumlarını izlemeye devam edeceksiniz.