Battlefield Hardline 2015 Yılına Ertelendi!

EA Games’in geliştirdiği Battlefield serisinin yeni oyunu olan Battlefield Hardline’da sürpriz bir gelişme yaşandı. Okumaya devam et Battlefield Hardline 2015 Yılına Ertelendi!

World of Tanks Xbox 360 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

E3 konferanslarında Xbox 360 platformuna geleceği duyurulan dünyaca ünlü 2. Dünya savaşında geçen, World of Tanks oyununun çıkış tarihi duyuruldu.

Okumaya devam et World of Tanks Xbox 360 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Sunset Overdrive Karakter Detayları

Insomniac Games, oyunda bayan karakter kullanabileceğimizi bir video ile açıkladı. Okumaya devam et Sunset Overdrive Karakter Detayları

Battlefield Hardline Beta Bütün PC Kullanıcılarına Açıldı

Battlefield Hardline Beta dün akşam itibari ile bütün PC kullanıcılarına açılmış durumda. Okumaya devam et Battlefield Hardline Beta Bütün PC Kullanıcılarına Açıldı

E3 2014 Microsoft/Sony/Nintendo İstatistikleri

E3 2014’ün ardından hangi firma ne kadar oyun çıkarmış, ne kadarını videolarını göstermiş ne kadarı bu yıl çıkacak kaç tanesi önümüzdeki sene çıkacak, işte E3’ü biraz özetlemeye yardımcı olacak çok güzel bir kaç grafik.

Okumaya devam et E3 2014 Microsoft/Sony/Nintendo İstatistikleri

E3 2014’ün Ardından (Galeri ve Video İçerir)

Evet ne yazık ki bu yılki E3 Fuarını da geride bıraktık. Gelin birlikte detayları inceleyelim. Okumaya devam et E3 2014’ün Ardından (Galeri ve Video İçerir)

Evolve Hakkında Son Gelişmeler (Video İçerir)

Orjinal Left 4 Dead geliştiricilerinden oluşan Turtle Rock Studios, 2K Games tarafından yayınlanacak yeni oyun Evolve‘un detaylarını verdi. Okumaya devam et Evolve Hakkında Son Gelişmeler (Video İçerir)

E3 2014’ün En İyi Oyunları Seçildi

E3 2014’te çeşitli geliştirici, dağıtıcılar ve platformlar tarafından sergilenen oyunlar arasından en iyiler seçildi. Okumaya devam et E3 2014’ün En İyi Oyunları Seçildi

E3 EA Özel: No Man’s Sky E3’ün En İyi Indie Oyunu !

Evet, yanlış okumadınız, Hello Games adında küçük bir firma tarafından geliştirilen bu oyun, E3’ün en iyi Indie oyunu gibi duruyor. Okumaya devam et E3 EA Özel: No Man’s Sky E3’ün En İyi Indie Oyunu !

Entwined iOS Ve Android İçin Geliyor

Daha önce E3 Sony Özel olarak haberini yaptığımız Entwined, iOS ve Android için geliyor. Okumaya devam et Entwined iOS Ve Android İçin Geliyor