E3 2014’ün Ardından (Galeri ve Video İçerir)

Evet ne yazık ki bu yılki E3 Fuarını da geride bıraktık. Gelin birlikte detayları inceleyelim. Okumaya devam et E3 2014’ün Ardından (Galeri ve Video İçerir)

E3 Sony Özel: Entwined PlayStation 4 İçin Geliyor

Entwined’ın PS4’e geleceği E3 2014’de resmi olarak açıklandı. Okumaya devam et E3 Sony Özel: Entwined PlayStation 4 İçin Geliyor

Tom Clancy’s The Division PC’lere Gelsin Mi?

E3 Fuarına damga vuran oyunların başında yer alan Tom Clancy’s The Division’ın Next-Gen konsolların yanı sıra PC’lere de gelmesini ister misiniz? Okumaya devam et Tom Clancy’s The Division PC’lere Gelsin Mi?

Yeni Nesil Mirror’s Edge Açık Dünyaya Mı Sahip Olacak?

Hayranları tarafından uzun zamandır sabırla beklenen ve E3 konferansları kapsamında resmen duyurulan yeni nesil Mirror’s Edge “open world” bir oyun olarak mı karşımıza çıkacak? Okumaya devam et Yeni Nesil Mirror’s Edge Açık Dünyaya Mı Sahip Olacak?

Quantic Dream’in The Dark Sorcerer Teknoloji Demosunu İzlediniz Mi?

E3 konferansları bitti ama ne yankıları ne de konferanslardan arda kalan videolar ve haberler bitmek bilmiyor. Şimdi sizlerle paylaşacağımız video ise diğerleriyle kıyaslandığında çok başka bir yerde kalacak!.. Okumaya devam et Quantic Dream’in The Dark Sorcerer Teknoloji Demosunu İzlediniz Mi?

The Walking Dead: 400 Days Gün Yüzüne Çıktı!

Telltale Games The Walking Dead Season 1 için hazırladıkları 400 Days adlı DLC’yi duyurdu! Okumaya devam et The Walking Dead: 400 Days Gün Yüzüne Çıktı!

Wii U’da İlgiye Değer Bir Proje! X!

E3 2013’te ilk defa oyuncuların karşısına çıkan projelere bir yenisi daha eklendi. Karşınızda “X”! Okumaya devam et Wii U’da İlgiye Değer Bir Proje! X!