Valve Hollandalı Oyuncular İçin Takas Seçeneğini Yasakladı

Hollanda Oyun Otoritesi’nin dava açma tehdidi nedeniyle Valve, Hollandalı oyuncular için CS:GO ve Dota 2’de takas imkanını yasakladı. Okumaya devam et Valve Hollandalı Oyuncular İçin Takas Seçeneğini Yasakladı

DOTA 2’nin Yeni Kahramanı Duyuruldu!

Gerçekten de The International sürprizlerle doluymuş! Dota 2 resmi olarak çıkışından 3 yıl sonra ilk kez yeni bir kahramanı ortaya çıkarttı! Okumaya devam et DOTA 2’nin Yeni Kahramanı Duyuruldu!

The International 2016 Grup Aşaması Sona Erdi

The International 2016’da ilk sayfa kapandı. Şaşırtıcı sonuçlar bir yana elenmenin eşiğine gelen takımlar oldukça heyecanlı günlerin habercisi.

Okumaya devam et The International 2016 Grup Aşaması Sona Erdi

Microsoft Bing’den The International 2016 Tahmini

Microsoft’un arama motoru Bing, e-Spor sahnesine de el attı! Daha önce yaptığı pek çok tahmin serisine bu sefer The International 2016’da eklendi.

Okumaya devam et Microsoft Bing’den The International 2016 Tahmini

The International 2016 Ödül Havuzu 20 Milyon Doları Aştı!

The International 2016 henüz başlamadan en yüksek ödül havuzuna sahip e-Spor turnuvası olmayı başarmıştı. Şimdi çitayı biraz daha yükseğe koymuş durumda.

Okumaya devam et The International 2016 Ödül Havuzu 20 Milyon Doları Aştı!

The International 2016 Joker Maçları Tamamlandı

Dün başlayan The International 2016’da ilk maçlar tamamlandı. Joker maçlarından galip ayrılan iki takım bugün diğer 14 takım ile grup maçlarına çıkacak.

Okumaya devam et The International 2016 Joker Maçları Tamamlandı

The International 2016 Heyecanı Başlıyor

E-Sporlar tarihini en büyük turnuvası olan The International 2016 bugün başlıyor. Şimdiden kendinizi hazırlasanız iyi olur!

Okumaya devam et The International 2016 Heyecanı Başlıyor

The International 2016 Öncesi Son Gelişmeler

The International 2016’ya 24 saatten az bir süre kaldı. Son gelişmeleri sizler için bir araya topladık. Asıl soru, nasıl bekleyeceğimiz?

Okumaya devam et The International 2016 Öncesi Son Gelişmeler

DOTA2 The International 2016 Bileti Yayınlandı!

Dota 2’nin yaz sezonunu oldukça hareketli bir hale getiren The International 2016 ve Manilla Major Mücadele Bileti yayınlandı! Okumaya devam et DOTA2 The International 2016 Bileti Yayınlandı!

Dördüncü Saxxy Ödülleri Sahiplerini Buluyor!

Valve’ın Source Filmmaker kullanarak topluluk üyelerinin yaptığı filmleri ödüllendirdiği Saxxy Awards, bu sene dördündü yılını kutluyor. Kazananlar bu gece belli oluyor!

Okumaya devam et Dördüncü Saxxy Ödülleri Sahiplerini Buluyor!