Dishonored 2’yi Kimseyi Öldürmeden Bitirmek Mümkün

Oyunlarda zorlu mücadeleleri seven biriyseniz, Dishonored 2’yi tek bir kişiyi bile öldürmeden tamamlamayı deneyebilirsiniz. Okumaya devam et Dishonored 2’yi Kimseyi Öldürmeden Bitirmek Mümkün

Yeni PREY Fragmanıyla Birlikte E3 2016’da Duyuruldu

Prey’in 2006’da Human Head Studios tarafından yapılan ilk oyunundan sonra seri, Bethesda ve Arkane Studios’a geçerek yeni oyunu E3 2016’da duyuruldu!

Okumaya devam et Yeni PREY Fragmanıyla Birlikte E3 2016’da Duyuruldu

Dishonored ve Rage’in Devamı Geliyor! Ayrıca Bir de Sürpriz Proje Var!

Bethesda’nın alt firmaları olan id Software ve Arkane Studios’tan güzel haberler var. Her iki firma da bu aralar harıl harıl çalışıyor!.. Okumaya devam et Dishonored ve Rage’in Devamı Geliyor! Ayrıca Bir de Sürpriz Proje Var!

Tek-Oyunculu Yapımlar Ölüyor Mu?

Son yıllarda Halo, Call of Duty gibi online, multiplayer modlarıyla öne çıkan yapımların başarısı bize gösteriyor ki Online-FPS türü konsol oyunculuğunda büyük yer tutuyor. Okumaya devam et Tek-Oyunculu Yapımlar Ölüyor Mu?

Dishonored: The Knife of Dunwall Nisan’da Bizlerle!

Dishonored macerası tüm hızıyla sürüyor! Sırada kötü adamı oynamak var! Okumaya devam et Dishonored: The Knife of Dunwall Nisan’da Bizlerle!

Dishonored’a Yeni Senaryo Bazlı DLC Geliyor!

Geçtiğimiz yılın iddialı yapımlarından olan Bethesda ve Arkane Studios yapımı Dishonored’a bir senaryo bazlı genişleme paketi daha gelmekte olduğu ortaya çıktı. Okumaya devam et Dishonored’a Yeni Senaryo Bazlı DLC Geliyor!

‘Neden Oyun Oynuyorsunuz?’ Faaliyeti Sonlandı

Bayram Sevinci’ne ait son faaliyet de bitti. PlayStore sponsorluğunda oyun kazananlar belli oldu.

Öncelikle bir hatırlatma yapalım. Sizden samimi olmanızı ve ‘Neden Oyun Oynuyorsunuz?‘ sorusuna cevap vermenizi istemiştik. Vereceğiniz cevapları bize e-postayla ulaştırdınız, beklediğimizden fazla katılım gerçekleşti. Kurallarımıza uyan uymayan herkesin yazısını okumaya çaba gösterdik. Katılan, yorulan herkese teşekkür ederiz.

Gelen yazıların hepsi bizim için değerli, burada problem yok, fakat çoğu kişi aynı temadan yola çıkmış. Farklılığı, yani oyun kazanacakları, yazmış olduğunuz yazıların içerisinde bulunan cümlelerdeki vurgulardan yola çıkararak seçtik.

Oyun Kazananlar

  • Deniz Özsakarya – Borderlands 2
  • Furkan Kılıçaslan – Dishonored
  • Tolga Arık – The Elder Scrolls V: Skyrim + Dawnguard DLC’si

Not: Kendilerinden izin alıp yazılarını yayımlamayı düşünüyoruz. Daha önce söylediğimiz gibi, gelen maillerinizle (izin alarak) bir yazı dizisi oluşturacağız.

Oyun kazanamayanlar üzülmesin, biliyorsunuz Oyun Fest, oyun vermeden duramıyor.

Oyunları Nasıl Temin Edeceksiniz?

https://www.facebook.com/oyunfest linkini açın. Oyun Fest Facebook sayfası yöneticisine özel mesaj gönderme bölümünden talihliler, kazandıkları oyunun adını e-posta adreslerini yazıp mesaj atmalılar. Böylece biz de talihli ile iletişim kurmuş olacağız ve gerekeni yapacağız.

Not: www.playstore.com üyeliğine sahip olmanız lazım.

Sürpriz Teklif

Bize bu tür yarışmalarda yazı yazan okuyucularımıza yazarlık teklifinde de bulunabileceğiz. Oyun kazansanız da kazanmasanız da lütfen e-postalarınızı kontrol edin, belki size bir gün e-posta göndeririz. Unutmayın, hala ailemize katılma şansınız var veya dışarıdan da bize yazılar gönderebilirsiniz. Daha fazla bilgi için önce buraya sonra da buraya bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Yeni faaliyetleri kaçırmamak için bizi takip edin:

https://www.facebook.com/oyunfest
https://twitter.com/oyunfest
https://plus.google.com/116604517343151845401
http://steamcommunity.com/groups/oyunfest/