Activision/Blizzard 775 Çalışanını İşten Çıkardı

Bu rakam şirket çalışanları toplamının yaklaşık %8’ine tekabul etmekte Okumaya devam et Activision/Blizzard 775 Çalışanını İşten Çıkardı

Diablo 3: Reaper of Souls Ne Zaman Çıkıyor?

Efsanevi Diablo serisinin yeni ek paketi Diablo 3: Reaper of Souls’un konsollar için ne zaman çıkacağı hakkında bilgiler gelmeye başladı.

Ek paketin Pc sürümü yarın çıkacak ama diğer konsollar için ne zaman çıkacağı hakkında net bir bilgi yok. Ancak PS4 ve Xbox One’a gelecek olan Reaper of Souls’un yapımcılarından Alex Mayberryverdiği bir röportajda ek paketin çıkış tarihinin pekte uzakta olmadığını belirtti.

Oyunseverlerin merakla beklediği bu ek paket konsollar içinde yakında elimizde olacak. Bekleyip göreceğiz.

Polemik Oyun Diablo 3 Ne Kadar Sattı?

Oyunun yapımcısı Activision yaptığı duyuruda, Diablo 3’ün 15 milyondan fazla kopya sattığını duyurdu. Yapımcı firma geçtiğimiz ay 14 Milyondan fazla sattığını duyurmuştu.

Oyunseverlerle 2012 Mayısında buluşan Diablo III ilk olarak PC platformuna çıkmıştı. Daha sonra Eylül 2013’te PlayStation 3 ve Xbox 360’a çıkarak büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmıştı. Önümüzdeki ayın 25’inde ise PC ve Mac için çıkaracakları Reaper of Souls genişleme paketini duyurmuşlardı. Yine, Diablo III: Ultimate Evil Edition’un PS4 versiyonununda büyük satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Diablo serisinin oyuncu sayısı her geçen gün artmakta bu istikrarlı artışı devam ettirip ettiremeyeceklerini hep beraber izleyip göreceğiz. Ancak şunu söyleyebiliriz ki özellikle son oyunuyla bizlerin büyük beğenisini kazanan serinin bir düşüş içine girmeyeceğini söyleyebiliriz.