Deus Ex: Mankind Divided Çıktı! İncelememiz Yolda

Deus Ex, Human Revolution’dan 5 yıl sonra Deus Ex: Mankind Divided ile oyuncularla buluşuyor.
Okumaya devam et Deus Ex: Mankind Divided Çıktı! İncelememiz Yolda

Thief Çok Uzakta Değil

Square Enix ve büyük başarıya imza atan Deus Ex: Human Revolution’ın arkasındaki ödüllü stüdyo Eidos-Montréal, Garrett ve eski çırağı Erin ikilisinin kaderlerini belirleyen son cüretkar soygunlarını gösteren yeni bir fragman yayınladı.

“Uyanmışların kardeşleri …

Burada Şehir’i Yeni Bir Çağa sokmak üzere toplandık

Hazırsanız Primal’ı kanallamaya başlıyoruz”

Oyun içi görseller kullanılarak hazırlanan ‘THIEF: CHANNELING OF THE PRIMAL’ fragmanı, Garrett ve Erin’in çalmak üzere tutuldukları parçanın tuhaf bir ayinin tam merkezinde bulunduğunu fark etmeleriyle başlıyor; The Primal ismindeki gizemli enerji kaynağını kontrol altına almak amacıyla, cüppeler içindeki gizemli bir grup tarafından yapılan bir ayinin…

The Primal’in varlığı şimdiye kadar yalnızca rivayetlere dayanıyordu. Garrett bu işin çok tehlikeli olduğunu hissettiği için vazgeçmek istese de asi ruhlu Erin soygunu iptal etmeye karşı çıkmıştı. Ayin başlamış, The Primal’ın açığa çıkan gücü binanın temellerini kuvvetlice sarsmış ve Erin aşağı düşerek trajik biçimde hayatını kaybetmişti.

Zaman geçtikçe Şehir de değişmeye başlamıştı. Şehir’de yaşayan halk da, Garrett da değişmeye başlamıştı. Kesin olan bir şey vardı; o da The Primal’ın gücünün hayal edilenden çok daha büyük olduğuydu.

“En iyiyi kendilerinin bildiğine inanan adamlar …

Tam olarak anlamadıkları bir şeyi kontrol etmeye çalıştılar”

THIEF Windows PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için Kuzey Amerika’da 25 Şubat 2014, Avrupa ve PAL bölgelerinde ise 28 Şubat 2014 tarihlerinde satışa sunulacak.

Yarın Yeni Bir Deus Ex’e Kavuşuyoruz!

Square Enix’in tozlu raflardan çıkartıp yeniden can verdiği serilerden biri olarak dikkat çeken Deus Ex’e yepyeni bir halka daha katılıyor! Okumaya devam et Yarın Yeni Bir Deus Ex’e Kavuşuyoruz!

Yeni Deus Ex’in İsmi Human Defiance!

Square Enix’in bir kez daha can verdiği Deus Ex serisi devam ediyor! Üstelik yeni hazırlanmakta olan oyunun adı da belli! Human Defiance!
Okumaya devam et Yeni Deus Ex’in İsmi Human Defiance!

Eidos Montreal Sürpriz Bir Proje Üzerinde Çalışıyor!

Şu sıralar efsanevi Thief serisini yeniden hayata döndürebilmek için harıl harıl çalışan Eidos Montreal’in bir başka sürpriz proje üzerinde daha çalıştığı ortaya çıktı! Okumaya devam et Eidos Montreal Sürpriz Bir Proje Üzerinde Çalışıyor!

Tüm Zamanların En İyi 10 Oyun Müziği (Mi Acaba?)

Oyunların öne çıkan taraflarından birisi de müzikleridir. Özel olarak bir bestecinin veya bir ekibin hatta bir operanın üzerinde çalıştığı oyunlarımızın müzikleri, daima bilgisayarımızda durur. Okumaya devam et Tüm Zamanların En İyi 10 Oyun Müziği (Mi Acaba?)

Square Enix Oyunlarında Ucuzluk Başladı

20 Eylül’e kadar Square Enix’in en popüler oyunlarına aylık 1 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz.

Okumaya devam et Square Enix Oyunlarında Ucuzluk Başladı

Steam Yaz İndirimleri 9. Gün Teklifleri

Steam’in yaz indirimlerinde son günden bir gün öncesine geldik. Son günün bayağı güzel indirimlerle geleceğini düşünüyoruz. Okumaya devam et Steam Yaz İndirimleri 9. Gün Teklifleri

CBS Film Deus Ex’in Sinema Filmi Haklarını Satın Aldı

Oyunların filmlerinin yapıldığı yeni bir furya aldı başını gidiyor. Son hedef ise Deus Ex. Okumaya devam et CBS Film Deus Ex’in Sinema Filmi Haklarını Satın Aldı