Xbox One’dan İlk Gün Muazzam Satış

Xbox One, Xbox 360’ın rekorunu kırdı.

Microsoft, Xbox One’ın piyasaya sürüldükten sonraki 24 saat içerisinde 1 milyon satış rakamını aştığını açıkladı. Aynı zamanda bu Xbox 360’ın ilk gün satış rekorunuda kırarak Xbox tarihi için yeni bir rekor oldu.

Rapor edilene göre:

    • Dead Rising 3’te 60 milyondan fazla zombi öldürüldü.
    • Forza Motosport 5’te 3.6 milyon milin üzerinde yol kat edildi.
    • Killer Instinct’te 7.1 milyondan fazla kombo yapıldı.
    • Ryse: Son of Rome’da 8.5 milyondan fazla düşman mağlup edildi.
    • Xbox Fitness’ta, kullancılar tarafından 43.3 milyondan fazla Fit Point elde edildi.

Bir gün içerisinde oluşan rakamlar inanılmaz görünüyor. Bu gelişmeyle birlikte yeni nesilde konsol savaşıda kızışacak gibi görünüyor. Bakalım bu savaşın galibi kim olacak?

Haftanın Dedikodusu! Demon’s Souls 2 ve Dead Rising 3 PS4’e Geliyor!

Dedikodusuz bir günü dahi geçmeyen dijital oyun sektöründe yeni bir bomba söylenti dolanıyor bugünlerde. Aslında çifte dedikodu desek daha doğru olur… Okumaya devam et Haftanın Dedikodusu! Demon’s Souls 2 ve Dead Rising 3 PS4’e Geliyor!

Dead Rising 3’ü Cep Telefonunuz Olmazsa Bitiremeyeceksiniz!

Capcom’un uzun bir aradan sonra yeni nesil konsollara geçişle birlikte ortaya çıkardığı yeni Dead Rising’i cep telefonunuz veya tablet bilgisayarınız olmadığı müddetçe bitirmeniz mümkün olmayacak! Okumaya devam et Dead Rising 3’ü Cep Telefonunuz Olmazsa Bitiremeyeceksiniz!

Dead Rising 3 E3’te Ortaya Çıktı!

Capcom Vancouver uzun zamandır dedikodu halinde etrafa yayılan Dead Rising 3’ü en sonunda gün yüzüne çıkardı! Okumaya devam et Dead Rising 3 E3’te Ortaya Çıktı!