Escape Dead Island İnceleme

Dead Island ailesinin üyesi olan fakat farklı bir yapımcının elinden çıkan Escape Dead Island’ı sizler için inceledik. Okumaya devam et Escape Dead Island İnceleme

E3 Sony Özel: Dead Island 2 Duyuruldu!

Dead Island 2 ile yeni nesilde de zombi öldürmeye devam edeceğiz. Okumaya devam et E3 Sony Özel: Dead Island 2 Duyuruldu!

Techland’den Hellraid İçin E3 Özel Videosu!

Dead Island ile oyun camiasına bomba gibi düşen geliştirici Techland E3’e hazır olduğunu yeni bir videoyla gösterdi. Okumaya devam et Techland’den Hellraid İçin E3 Özel Videosu!

Techland’den Yepyeni Bir Co-Op Korku Oyunu!

Dead Island ile bizlere unutulmaz anlar yaşatan Techland yeni projeleri Hellraid’i yayımladıkları bir videoyla tanıttı. Okumaya devam et Techland’den Yepyeni Bir Co-Op Korku Oyunu!

Dead Island: Riptide’da Yumruklar Konuşacak!

Deep Silver, Dead Island: Riptide oynanabilir karakterlerden biri olan John Morgan ile farklı bir tecrübe sunacaklarını açıkladı. Okumaya devam et Dead Island: Riptide’da Yumruklar Konuşacak!

Dead Island Riptide Sinematiğiyle Dikkatleri Üzerine Çekti

Techland, Dead Island geleneğini bozmadı. Dead Island Riptide CGI videosu dejavuya sebep olabilir. Okumaya devam et Dead Island Riptide Sinematiğiyle Dikkatleri Üzerine Çekti