Microsoft ve Sony Arasında Cross Play İçin Görüşmeler Sürüyor

Xbox One ve PlayStation 4 arasında gerçekleştirilecek Cross Play desteği için Microsoft, Sony ile görüşmeler yapmaya devam ediyor. Okumaya devam et Microsoft ve Sony Arasında Cross Play İçin Görüşmeler Sürüyor

Scalebound’u Arkadaşlarınızla Oynayamayacaksınız Diye Üzülmeyin

Platinum Games’den külahtan ayrılmayan maraş dondurması tadında haberler: Scalebound Cross Platform destekleyecek. Okumaya devam et Scalebound’u Arkadaşlarınızla Oynayamayacaksınız Diye Üzülmeyin

SimCity Mac’e Geliyor! Cross-Platform Oluyor!

Origin sistemini Mac kullanıcılarıyla buluşturan Electronic Arts şimdi de SimCity’yi Mac platformuna taşıyor! Üstelik “cross-platform” özelliğiyle birlikte! Okumaya devam et SimCity Mac’e Geliyor! Cross-Platform Oluyor!

American McGee Yeni Alice Oyunu Yapmak İstiyor!

Alice Harikalar Diyarında masalını oyun dünyasında farklı bir konuma getiren American McGee ve Spicy Horse firması yeni bir Alice oyunu yapmak istiyor. Ama bağımsız olarak! Okumaya devam et American McGee Yeni Alice Oyunu Yapmak İstiyor!

Disney’den Açık Dünya Oyunu Infinity!

Bu yıl pek de iyi günler geçirmeyen Disney Interactive’in açık dünya özelliğiyle dikkat çeken bir oyun geliştirdiği ortaya çıktı! Okumaya devam et Disney’den Açık Dünya Oyunu Infinity!

Hero Academy Steam’e Bir Sürpriz İle Geliyor!

Orc’s Must Die’ ile tanıdığımız Robot Entertaintment’ın Mobil Strateji oyunu Hero Academy, Steam’e ufak bir sürpriz ile geliyor!

Okumaya devam et Hero Academy Steam’e Bir Sürpriz İle Geliyor!