Borderlands 3’ün Çok Oyunculu İçeriği İçin Titiz Bir Çalışma Yürütülüyor

Borderlands 3’ün Çok Oyunculu İçeriği İçin Titiz Bir Çalışma Yürütülüyor

The Crew 2 İnceleme

The Crew 2 ile havada, karada ve denizde zorlu yarışlara adım atıp kocaman bir haritanın altını üstüne getirmeye hazır olun. Okumaya devam et The Crew 2 İnceleme

Watch Dogs 2 İçin Multiplayer Odaklı Bir Video Gösterildi

Ubisoft tarafından geliştirilen ve merakla beklediğimiz Watch Dogs 2 için Gamescom 2016 nedeniyle multiplayer odaklı bir video yayınlandı. Okumaya devam et Watch Dogs 2 İçin Multiplayer Odaklı Bir Video Gösterildi

Overwatch’ın İlk Büyük Yaması Haziran Sonunda

Blizzard’ın yeni göz bebeği Overwatch’ın çıkışından sonraki ilk büyük yaması bu ayın sonunda bizlerle. Okumaya devam et Overwatch’ın İlk Büyük Yaması Haziran Sonunda

Stronghold Crusader 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Firefly Studios’un efsane strateji serisi Stronghold’un yeni yapımı Crusader 2’nin çıkış tarihi belli oldu! E3 2014 için yayınlanan fragmanda haberimizde!

Okumaya devam et Stronghold Crusader 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Team Fortress 2’ye Büyük Mann vs Machine Güncellemesi Geldi

Valve Free-to-play olmasına rağmen Team Fortress 2’den desteğini esirgemiyor. Oyunun Co-op modu Mann vs Machine’e büyük bir güncelleme daha çıkarttı.

Valve efsane oyununa çıkışından bu yana 405. güncellemesini oyunun Co-op modu olan Mann vs Machine odaklı olarak yayınladı. Two Cities adı altında yayınlanan güncelleme Mann vs Machine modu için pek çok yenilik barındırıyor.

Güncellemenin isminden de anlayabileceğiniz gibi MvM için iki yeni harita, Medic ve Soldier sınıflarına yeni silahlar, yeni başarımlar, yeni silah efektleri ve altın benzeri hayali bir madde olan australium maddesinden silahlar ekliyor. Manhattan haritası paralı askerlerimizi kurak çöllerden alıp doğu yakasının çarpık kentleşmesine getiriyor. Diğer şehir Rottenburg ise Medic karakterinin Avrupai memleketi. Medic’e gelen iki yeni silahtan ilki, The Reanimator, ölen takım arkadaşlarınızı tekrar hayata getirip robotlarla savaşmalarına yardım ederken, diğer silah, Projectile Shield, Medic’in robotları ve robotların mermilerine karşı kalkan oluşturuyor. Soldier’ın roketatarı da güncellemeden nasibini aldı. Artık roketler daha hızlı, düşmanlarını stunlıyor ve daha direk vuruşlarda daha büyük bir patlama çapı artmış durumda.

Bu güncellemeler tabii ki sadece MvM modu için. Oyunun diğer modlarında geçerli değil. Oyunun dengesinin bozulacağı hakkındaki şüphelerinizi unutabilirsiniz.

Oyun Co-op modu için yeni bir skor tabelasıyla tanışıyor.

Yeni skor tabelası oyuncuların oyundaki durumlarını artık daha detaylı bir şekilde gösteriyor.

Valve bu güncelleme için yeni bir fragman da yayınladı.