Assassin’s Creed: Black Flag E3’te Çıkartma Yaptı!

Ubisoft’un bayrak gemilerinden Assassin’s Creed de E3’teydi. Okumaya devam et Assassin’s Creed: Black Flag E3’te Çıkartma Yaptı!

Quantum Break’ten Nefes Kesici Bir E3 Videosu Yayımlandı!

E3 2013 kapsamında beklediğimiz oyunların videoları bir bir ortaya çıkıyor. Okumaya devam et Quantum Break’ten Nefes Kesici Bir E3 Videosu Yayımlandı!

Watch Dogs’un E3 Videosunu Mutlaka İzlemelisiniz!

Ubisoft’un son bombalarından biri olan Watch Dogs için özel bir E3 videosu yayımlandı! İddia ediyoruz, bu videoyu göremezseniz çok şey kaçırırsınız! Okumaya devam et Watch Dogs’un E3 Videosunu Mutlaka İzlemelisiniz!

Techland Dying Light’ın İlk Videosunu Yayımladı!

Techland yeni nesil için beklenen zombi oyunu Dying Light a özel E3 videosunu yayımladı! Okumaya devam et Techland Dying Light’ın İlk Videosunu Yayımladı!

Murdered: Soul Suspect E3 Özel Sunumuna Hazırlanıyor!

Square Enix’in merakla beklenen aksiyon macera oyunu Murdered: Soul Suspect E3’e özel bir sunuma hazırlandığını yayımladığı yeni bir videoyla duyurdu. Okumaya devam et Murdered: Soul Suspect E3 Özel Sunumuna Hazırlanıyor!

Ride To Hell: Retribution Geliyor!

Şu sıralar Dead Island: Riptide ile yeniden oyuncuların ilgi odağı haline gelen Deep Silver, yeni projeleri Ride to Hell: Retribution ile çok farklı bir kulvara adım atıyor! Okumaya devam et Ride To Hell: Retribution Geliyor!

Cyberpunk 2077’nin İlk Videosu Yayınlandı! Witcher 3 ise Yolda!

CD Project RED’in merakla beklenen yeni projesi Cyberpunk 2077’nin ilk videosu en sonunda yayınlandı! Okumaya devam et Cyberpunk 2077’nin İlk Videosu Yayınlandı! Witcher 3 ise Yolda!