CRYENGINE Academy Programı Başlıyor!

Crytek ve Bahçeşehir Üniversitesi, Türk oyun sektörünün gelişimi için el sıkıştı. Okumaya devam et CRYENGINE Academy Programı Başlıyor!

Ryse Yeni Bir Serinin Başlangıcı Olabilir!

Crytek’in Xbox One’a özel olarak tasarladığı Kinect destekli projesi Ryse firma için yeni bir serinin ilk adımı olabilir! Okumaya devam et Ryse Yeni Bir Serinin Başlangıcı Olabilir!

Crytek: “Tek Oyunculu Oyun” Kavramı Yok Olmalı!

Crytek CEO’su Cevat Yerli single-player oyunlarla çoklu oyuncu konseptini karıştırıp yeni bir içerik elde edebileceklerini söyledi. Okumaya devam et Crytek: “Tek Oyunculu Oyun” Kavramı Yok Olmalı!

Crytek 5 Yıl İçerisinde Tamamen F2P’e Yönelecek!

Ve bunu biz demiyoruz. Bu sözlerin sahibi Crytek’in kurucularından da olan CEO’su Cevat Yerli’nin ta kendisi! Okumaya devam et Crytek 5 Yıl İçerisinde Tamamen F2P’e Yönelecek!

Crytek İstanbul Basın Toplantısı

Oyun Fest, sizler için Crytek Türkiye Ofisi’nin açılışında! Crytek Türkiye basın toplantısı hakkında her bilgi, fotoğraf ve röportajlar burada! Okumaya devam et Crytek İstanbul Basın Toplantısı

Crytek Türkiye Ofisi İçin Açılış Lansmanı Düzenliyor

Crytek’in daha önce Türkiye ofisi açtığını sizlere duyurmuştuk. Beklenen gün geldi ve resmi açılış lansmanı için gün verildi. Okumaya devam et Crytek Türkiye Ofisi İçin Açılış Lansmanı Düzenliyor