Ryse Yeni Bir Serinin Başlangıcı Olabilir!

Crytek’in Xbox One’a özel olarak tasarladığı Kinect destekli projesi Ryse firma için yeni bir serinin ilk adımı olabilir! Okumaya devam et Ryse Yeni Bir Serinin Başlangıcı Olabilir!

Crytek: “Tek Oyunculu Oyun” Kavramı Yok Olmalı!

Crytek CEO’su Cevat Yerli single-player oyunlarla çoklu oyuncu konseptini karıştırıp yeni bir içerik elde edebileceklerini söyledi. Okumaya devam et Crytek: “Tek Oyunculu Oyun” Kavramı Yok Olmalı!

Valve’in Steam Box’ı Nintendo, Sony veya Microsoft’u Eleyebilir Mi?

Star Wars’da bilinen bir Yoda repliği vardır: “Sadece 2 Sith lordu vardır; ne eksik, ne fazla. Bir usta ve bir çırak.” Okumaya devam et Valve’in Steam Box’ı Nintendo, Sony veya Microsoft’u Eleyebilir Mi?

Microsoft Türkiye “Yılın Ülkesi” Seçildi

Çin, Hindistan, Brezilya, Rusya gibi hızlı büyüyen ülkeleri geride bırakan Microsoft Türkiye, Microsoft içinde “Yılın Ülkesi” ünvanının sahibi oldu. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, “Şampiyonluk Kupası”nı Microsoft CEO’su Steve Ballmer’ın elinden aldı. Okumaya devam et Microsoft Türkiye “Yılın Ülkesi” Seçildi

ILS Proton Fırlatıldı! 51. Ses Uydusu SES-5 Uzayda!

ILS Proton roketinin başarıyla fırlatılmasının ardından 51’inci SES uzay aracı da yörüngedeki yerini aldı. Yeni SES-5 uydusunun sağlayacağı çoklu frekans bandıyla; Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da yeni uydu kapasitesi de sağlanmış olacak. Okumaya devam et ILS Proton Fırlatıldı! 51. Ses Uydusu SES-5 Uzayda!