Call of Duty: Infinite Warfare Kadrosu Tadından Yenmeyecek

Jon Snow yeni Call of Duty: Infinite Warfare’de kötü karakter rolünde! Kit Harington’ın oyunda sürpriz olarak bir de efsane yönetmen Guy Ritchie’de ekipte!

Okumaya devam et Call of Duty: Infinite Warfare Kadrosu Tadından Yenmeyecek

Mob Of The Dead’den Oynanış Videosu!

Black Ops 2 için hazırlanan en yeni DLC paketi Uprising ile birlikte oyunculara sunulacak olan “Mob of the Dead” modu için bir oynanış videosu yayımlandı. Okumaya devam et Mob Of The Dead’den Oynanış Videosu!

Black Ops 2’nin En Çılgın DLC’si Geliyor!

Call of Duty serisinin son halkası Black Ops 2 için görüp görebileceğiniz en “çılgın” DLC geliyor! Okumaya devam et Black Ops 2’nin En Çılgın DLC’si Geliyor!

Call of Duty: Black Ops 2 İçin Mikro Ödeme Sistemi Başlıyor!

Activision’ın rekortmen FPS serisi Call of Duty’nin son halkası Black Ops 2 için mikro ödeme sistemi adım adım yürürlüğe giriyor! Okumaya devam et Call of Duty: Black Ops 2 İçin Mikro Ödeme Sistemi Başlıyor!

Black Ops 2’nin İlk DLC’si Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz gün geride bıraktığımız 2012’nin en önemli oyunlarından biri olan Black Ops 2’nin ilk DLC’si ortaya çıktı! Okumaya devam et Black Ops 2’nin İlk DLC’si Ortaya Çıktı!

Call of Duty: Black Ops 2 İnceleme

Call of Duty günümüzün en büyük oyun serilerinden birisi. Bu isim yine yılın en büyük çıkışına imza atarak Black Ops 2 ile oyuncuların karşısına bir kez daha çıktı. Okumaya devam et Call of Duty: Black Ops 2 İnceleme

Yok Artık! Black Ops II DVD’sinde Mass Effect 2 Mi Var?

2012’nin en büyük beklentiye sahip oyunlarından biri olan Black Ops 2 en sonunda çıkışını yaptı. Yaptı yapmasına da, oyuncuların büyük çoğunluğu sabırsızlıkla beklediği Black Ops 2’ye kavuşamadı! Okumaya devam et Yok Artık! Black Ops II DVD’sinde Mass Effect 2 Mi Var?