Wasteland 2 Steam Early Access Yolunda

Fallout serilerinin ilham kaynağı klasik RPG’lerden Wasteland’in yeni yapımı beta sürecine girdi. Ek olarak oyun kısa bir süre sonra Steam’de yerini alacak.

Bir Kickstarter projesi olarak başlayan ve oldukça kısa bir sürede oldukça fazla bir miktar biriktiren Wasteland 2, 55$ ve daha fazla miktarda destek olan oyunculara beta keylerini vermeye başladı. Wasteland 2, Kickstarter destekçilerinin yapımı test ettikten sonra Steam Early Access ile yakın bir vakitte oyuncuların beğenisine sunulacak.

İlk Wasteland’in tasarımcısı ve inXile firmasının başkanı Brian Fargo, oyun culara verdiği demeçte artık işin zor kısmının atlatıldığı, ve artık işin oyunculara düştüğünü belirtiyor. Teknik sıkıntıları geride bıraktıklarını belirten Fargo, artık oyuna destek veren oyuncuların da yardımıyla oyunda daha da derine inebilecekleri ve kendilerinin göremedikleri yolların açılabileceklerini sözlerine ekledi.

Yapımın çıkışını ne zaman yapacağı bilinmese de Beta sürecinin oyunun gelişimine büyük etki yapacağı aşikar.

Torment: Tides of Numenera’ya Chris Avellone Dopingi!

Planescape Torment’in ruhani takipçisi denilen Torment: Tides of Numenera’ya Chris Avellone desteği geliyor! Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera’ya Chris Avellone Dopingi!

Torment: Tides of Numenera Kickstarte’da 2 Milyon Doları Aştı!

Torment: Tides of Numenera’nın Kickstarter kampanyası başladığında 900.000$ hedef konulmuştu. Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera Kickstarte’da 2 Milyon Doları Aştı!

Torment: Tides of Numenera Kickstarter Rekoru Mu Kıracak?

Dijital oyun sektörünün son fenomeni Kickstarter yeni bir rekora mı imza atıyor? Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera Kickstarter Rekoru Mu Kıracak?

Chris Avellone Planescape Torment’in Devamını Yapmaya Çekiniyor!

Tim Schafer’in başlattığı ve gün geçtikçe çığ gibi büyüyen Kickstarter projesini artık duymayanınız kalmamıştır. Bir ay gibi kısa bir sürede yapımcılara istediklerinin kat kat üzerinde bir mali kaynak sağlayan Kickstarter’a başvuran ikinci isim olan Brian Fargo’nun Wasteland 2 projesinin başlattığı sırada bu muazzam olaya iştirak etmek isteyen bir isim daha vardı! Chris Avellone… Okumaya devam et Chris Avellone Planescape Torment’in Devamını Yapmaya Çekiniyor!

İşte Karşınızda Wasteland 2’nin İlk Ekran Görüntüsü!

Brian Fargo’nun liderliğindeki Inxile Entertainment ve Obsidian Entertainment işbirliğinde bir Kickstarter projesi olarak başlayan Wasteland 2’nin ilk ekran görüntüsü yayınlandı! Okumaya devam et İşte Karşınızda Wasteland 2’nin İlk Ekran Görüntüsü!

Wasteland 2’yi Alana Orjinal Wasteland Bedava!

Brian Fargo’dan tüm hayranlarına müjde! Wasteland 2 ile birlikte orjinal Wasteland’e de sahip olabileceksiniz!.. Okumaya devam et Wasteland 2’yi Alana Orjinal Wasteland Bedava!