Borderlands 3’ün Çok Oyunculu İçeriği İçin Titiz Bir Çalışma Yürütülüyor

Borderlands 3’ün Çok Oyunculu İçeriği İçin Titiz Bir Çalışma Yürütülüyor

Tales from the Borderlands İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Telltale Games, Gearbox Software ve 2K Games’in yapımı üstlendiği Tales from The Borderlands’in ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde VGX’te duyurulan Tales from the Borderlands adlı bir oyun hakkında bir haber ve kısa bir video paylaşmıştık.

Şimdi ise o videonun devamı diyebileceğimiz bir video yayınlandı. Video oyun hakkında az da olsa biraz bilgi veriyor. Sanırım Borderlands’te bulunan bazı karakterleri bu oyunda da göreceğiz.

Lafı çok uzatmadan videoyu değerli okurlarımıza sunmak istiyorum:

Telltale’den İkinci Bomba: Tales from the Borderlands

Telltale Games ve Gearbox Software güç birliği yaptı! Tales from the Borderlands geliyor.

Telltale’den VGX’te dikkatleri üzerine çeken bir duyuru daha geldi. Telltale Games ve Gearbox Software’in ortaklaşa geliştireceği Tales From the Borderlands adında yeni bir Borderlands oyunu geliyor.

Tales From the Borderlands adlı yeni oyunumuz hakkında çok fazla bir bilgimiz yok ama oyunun Borderlands evreninde geçeceğini biliyoruz. Borderlands evreninde geçtiği için eski Borderlands oyunlarından da tanıdığımız yüzler olacak.

Telltale Games’ten Kevin Bruner, oyun hakkında “Borderlands dünyasını Telltale farkı ile oynayacaksınız.” dedi.

Oyunda yeni karakterler yer alacak ve oyun The Walking Dead’te olduğu gibi parça parça yayınlanacak. Oyunun 2014’te çıkması bekleniyor.

Oyun ile ilgili kısa birde duyuru videosu yayınlandı:

Borderlands 2’ye Bir DLC Daha: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage

Borderlands 2 için yayınlanacak bir sonraki DLC’nin Mr. Torgue’s Campaign of Carnage olacağı açığa çıktı. Oyunun Playstation 3 versiyonu için gelen son güncelleme ile oyuna eklenen 3 yeni “Thropy” yeni DLC’nin habercisi oldu. Oyunun en son yayınlanan DLC paketi Captain Scarlett and her Pirate’s Booty’de aynen bu şekilde keşfedilmişti.

Yeni güncelleme ile oyuna eklenen Thropyler:

  • Explosive – “Long Way To The Top” (Bronze) Görevini tamamla
  • Motorhead – Tüm yan görevleri tamamla (Silver)
  • Obsessed –Moxxi’nin 10 adet fotoğrafını topla (Gold)

Yeni DLC’nin adı “Mr. Torgue’s Campaign of Carnage” olarak belirtilmiş. Bu da demek oluyor ki Torgue’un liderinin peşine düşeceğiz ama öldürmek için mi yoksa başka bir nedenden dolayımı henüz bilinmiyor.

Henüz Gearbox tarafından resmi bir açıklama ile duyurulmayan MR. Torgue’s Campaing of Carnage DLC paketi için herhangi bir çıkış tarihi ve fiyatlandırma bulunmuyor. Siz şimdilik elinizde ki DLC ile oyalanırken kısa bir süre içerisinde Gearbox’ın gereken açıklamayı yapacağını bekliyoruz.

Borderlands 2 İnceleme

Pandora’nın kapıları yeniden açılıyor, maceranın peşinde koşturmaya devam! Sizler için Borderlands 2’yi inceledik. Okumaya devam et Borderlands 2 İnceleme