Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 beni karışık duygulara gark eden bir yapım oldu. Böyle sevmek ile nefret etmek arasında dalga dalga gidip geldim sürekli. Okumaya devam et Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Generation Zero İncelemesi Huzurlarınızda

Generation Zero, Just Cause serinin geliştiricisi Avalanche Studios’un hem geliştiriciliğini hem de dağıtımclığını üstlendiği bir survival/co-op/fps.

Oyun 1980’lerin İsveç’inde geçiyor. Güya ikinci dünya savaşı gibi nedenlerden yorgun düşmüş ama nasıl oluyorsa kazasız belasız atlatmış İsveç (neden acaba!) doğudan gelecek olası bir istila için, evet doğudan sanki doğu milletlerinin başka işi gücü yokmuş gibi, halkını eğitir ve herkes savaşçı-komandolara dönüşür.

Sonra ülkeyi İsveç hükümetinin beklediği gibi doğu devletleri değil, birdenbire robotlar istila eder.

Evet doğru okudunuz. İşin daha komiği ne biliyor musunuz? Az önce okuduklarınız aynı zamanda oyunun bütün senaryosunu oluşturuyor.

İncelemenin devamı için yeni üssümüze yönlendiriyoruz sizi (tıklayınız)

Mad Max’in İlk Oynanış Videosu Yayımlandı!

Avalanche Studios ve Warner Bros’un merakla beklenen Mad Max uyarlamasına ait ilk oyun içi video yayımlandı. Okumaya devam et Mad Max’in İlk Oynanış Videosu Yayımlandı!

Mad Max Sonunda Resmiyet Kazandı!

Avalanche Studios’un uzun süredir dedikodu halinde ortalıkta dolanan projesi Mad Max sonunda resmiyet kazandı! Okumaya devam et Mad Max Sonunda Resmiyet Kazandı!

Mad Max’i Warner Bros. Yayımlayacak!

Adı Avalanche Studios ile anılan Mad Max oyununu Warner Bros. yayımlayacak gibi görünüyor. Okumaya devam et Mad Max’i Warner Bros. Yayımlayacak!