Dragon Age 4 İçin Önemli Haber

Anthem ile büyük bir hüsran yaşayan BioWare aynı senaryoyu tekrar yaşamamak için Dragon Age 4’e özel ilgi gösteriyor. Okumaya devam et Dragon Age 4 İçin Önemli Haber

The Game Award 2018’de Açığa Çıkan Ve Gösterimi Yapılan Oyunlar

The Game Award 2018 gecesinde birçok “en”ler ödüllerini aldı. Ancak bu oyun dolu geceyi önemli kılan bir diğer husus da yeni oyunların ilk defa duyurulması ve ilk defa boy göstermesiydi. İşte tüm liste huzurlarınızda.

Gecede ödül alan oyunların listesine bakmak için buraya tıklayınız.

Mortal Kombat 11

Mortak Kombat 11 geliyor, daha fazla bilgi 17 Ocak 2019’da açığa çıkacak. Şimdilik elimizde Raiden ve Scorpion var. Oyun için tüm platformlarda boy gösterecek diyebiliriz zira Switch’i es geçmiyor…

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Aradan baya bir sene geçmiş, 10 yıl devrilmiş. Switch’e özel olarak, Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, 2019’da çıkışını gerçekleştirecek. Geliştirici Team Ninja. Swtich’in sunduğu oynanış dinamikleriyle 4 kişiye kadar destek sunacak.

Far Cry New Dawn

Far Cry 5’in spin-off’u diyebileceğimiz oyun yeni Fallout gibi gözüküyor. Kıyamet sonrası senaryosu, gerek tanıdık gerek yeni yüzlerle eğlence vaat ediyor.  

HADES

Geceye damgasını vuran ve tasarım açısından Bastion ve Transistor adlı oyunları zihinde canlandıran Hades şu an erken erişim aşamasında Epic Games platformu üzerinden edinilebilir durumda.

Önüne gelen herkesi kılıçtan geçirerek Ölüler Diyarı’ndan çıkmaya çalıştığın bu roguelike, zindan keşfetme oyununda ölüm tanrısını alt et. Bastion ve Transistor’ın yapımcıları tarafından geliştirildi. Erken Erişimde Oyna: Bu, hâlâ geliştirilmekte olan canlı bir oyun! Düzenli olarak gelen güncellemelerle oyuna yeni özelliklerin, etkinliklerin, karakterlerin, yerlerin, güçlerin ve daha fazlasının eklenmesi seni şaşırtmasın. Supergiant Games tarafından oluşturuldu.

Anthem

BioWare’in yeni eseri Anthem’in geldiğini E3’ten beri biliyoruz. Geceye özel bir video yayınlandı. Hikayeyle alakalı da dallanan budaklanan bir anlatımın olmayacağı bildirildi.

Crash Team Racing

Crash Team Racing Nitro-Fueled, PS4, Xbox One ve Switch’e geliyor! 1999’da doğan yapım yeniden ekranlarımızı süsleyecek. 21 Haziran 2019’a kadar sabretmeniz lazım. 

The Outer Worlds

Obsidian’ın yeni oyunu The Outer Worlds, uzaydaki ABD denebilir, Fallout’a benzeyen RPG elementleri dikkat çekiyor, 2019’da çıkacak.

The Last Campfire

No Man’nın Sky’ın geliştiricisi HelloGames yeni bir oyun: The Last Campfire, sanatsal görünümü ile herkesin beğenisini kazanan oyunda evimize ulaşmaya çalışıyoruz. Ancak atmosfer, bu süreci zorlaştırıyor.

PUBG – Vikendi Snow Map (Harita)

Vikendi, 19 Aralık’ta PC için resmi olarak piyasaya çıkacak + Şu an PC test sunucularında denenebilir durumda.

Atlas MMORPG

Ark geliştiricisi Wildcard’ın yeni bir oyunu, korsanlar + MMO! ARK sunucusunun 12.000 katı büyüklüğünde bir haritada ejderhalara karşı mücadeleye var mısınız? 2019’da Xbox One’da boy gösterecek.

Ashen

2014’te kendini göstermişti. Şimdi çıkışını yaptı! PC ve Xbox One sahipleri oyunu edinebilirler. Açık dünye + co-op. Dahası videoda.

The Dragon Age 4

Henüz bir şey dillenmedi ama geliyor, beyler, hanımlar, geliyor!

Super Smash Bros. Ultimate için Persona 5

Persona 5 temalı karakter paketi yolda. 


AYRICA AÇIĞA ÇIKANLAR

Sayanora Wild Hearts

Journey to the Savage Planet

The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Psychonauts 2

RAGE 2

Ancestors: The Humankind Odyssey

Scavengers

The Pathless

Electronic Arts E3 2018 Konferansında Neler Sergiledi?

Electronic Arts E3 2018 konferansını gerçekleştirdi ve başlangıcı yaptı. Peki Electronic Arts konferansta hangi oyunları sergiledi? Okumaya devam et Electronic Arts E3 2018 Konferansında Neler Sergiledi?

BioWare Tarafından Geliştirilen Anthem 2019’a Ertelendi

BioWare’in 2018 yılında piyasaya sürmeye hazırlandığı ve merakla beklediğimiz yapımlardan Anthem, 2019 yılında ertelendi. Okumaya devam et BioWare Tarafından Geliştirilen Anthem 2019’a Ertelendi

BioWare’in Deneyimli Çalışanı Corey Gaspur Hayatını Kaybetti

10 yılı aşkın süredir BioWare bünyesinde çalışan ve pek çok projede görev alan Corey Gaspur’un hayatını kaybettiği açıklandı. Okumaya devam et BioWare’in Deneyimli Çalışanı Corey Gaspur Hayatını Kaybetti

Microsoft Xbox E3 2017 Konferansında Neler Sergiledi?

Microsoft, E3 2017’deki Xbox konferansında bir sürü oyunla gövde gösterisi yaptı. Okumaya devam et Microsoft Xbox E3 2017 Konferansında Neler Sergiledi?

EA Games E3 2017 Oyunlarının Hepsi Bir Arada

Electronic Arts, E3 2017’ye ön girişi yaptı. EA Play 2017 konferansında hangi oyunları izledik?

Okumaya devam et EA Games E3 2017 Oyunlarının Hepsi Bir Arada