Strider Yeniden Aramıza Dönüyor!

Comic-Con’da sürprizlerimiz olacak diyen Capcom bombayı patlattı! 80’lerin efsane oyunlarından biri daha geri dönüyor! Strider önümüzdeki yıl bizlerle! Okumaya devam et Strider Yeniden Aramıza Dönüyor!

Angry Birds Star Wars 2 İle Devam Ediyor!

Dünya çapında büyük bir çılgınlığa dönüşerek gelişen Angry Birds, son olarak el attığı Star Wars evreninde ikinci macerasına hazırlanıyor! Okumaya devam et Angry Birds Star Wars 2 İle Devam Ediyor!

Capcom’dan Sürpriz Bir Çıkış! Ultra Street Fighter 4!

Asya’nın en köklü dijital oyun firmalarından Capcom hafta sonu düzenlenen EVO 2013 etkinliğinde bir sürprize imza attı ve Ultra Street Fighter 4’u duyurdu! Okumaya devam et Capcom’dan Sürpriz Bir Çıkış! Ultra Street Fighter 4!

The Walking Dead: 400 Days Gün Yüzüne Çıktı!

Telltale Games The Walking Dead Season 1 için hazırladıkları 400 Days adlı DLC’yi duyurdu! Okumaya devam et The Walking Dead: 400 Days Gün Yüzüne Çıktı!

Wii U’da İlgiye Değer Bir Proje! X!

E3 2013’te ilk defa oyuncuların karşısına çıkan projelere bir yenisi daha eklendi. Karşınızda “X”! Okumaya devam et Wii U’da İlgiye Değer Bir Proje! X!

Mad Max Sonunda Resmiyet Kazandı!

Avalanche Studios’un uzun süredir dedikodu halinde ortalıkta dolanan projesi Mad Max sonunda resmiyet kazandı! Okumaya devam et Mad Max Sonunda Resmiyet Kazandı!

Trials’ı Bir de Next Gen’de Hayal Edin!

Hayal etmenize gerek yok! Çünkü gerçek oldu bile! Okumaya devam et Trials’ı Bir de Next Gen’de Hayal Edin!

PopCap Games Plants Vs Zombies: Garden Warfare’i Duyurdu!

PopCap Games’in sevilen oyunu Plants vs Zombies biçim değiştiriyor! Okumaya devam et PopCap Games Plants Vs Zombies: Garden Warfare’i Duyurdu!

Titanfall Resmi Duyurusunu Yaptı!

Respawn Entertainment merakla beklenen Titanfall ile E3 Microsoft konferansında sahneye çıktı. Okumaya devam et Titanfall Resmi Duyurusunu Yaptı!