Resident Evil 6 PC İnceleme

Tüm zamanların en kült serilerinden Resident Evil, yeni oyunuyla zombilere evrim geçirtiyor. Okumaya devam et Resident Evil 6 PC İnceleme

Resident Evil 6 Ada Wong ile Nasıl Olacak?

Yılın korku klasmanındaki en beklenen projelerinden biri olan Resident Evil 6’nın sürpriz içeriklerinden birinin “kırmızılı kadın” imajıyla belleklerimize kazınan Ada Wong ile oynanabilen ek bir senaryo olduğunu dün hazırladığımız bir haber içerisinde sizlerle paylaşmıştık. Bugün ortaya çıkan yeni oynanış videosuyla Ada Wong’u kontrol edebileceğimiz oyun sonu içeriğinin bizlere nasıl bir oyun deneyimi sunacağını görüyoruz… Okumaya devam et Resident Evil 6 Ada Wong ile Nasıl Olacak?

Resident Evil 6 Tümüyle Multiplayer Mi Olacak?

Yılın en merak edilen yapımlarından biri olan ve korku klasmanındaki oyunları takip eden oyuncuların büyük acabalarla bekledikleri Resident Evil 6’dan gelen yeni detaylar yapımın tümüyle çok oyunculu oynanışa açık olabileceği düşüncesini güçlendiriyor. Okumaya devam et Resident Evil 6 Tümüyle Multiplayer Mi Olacak?

Resident Evil: Damnation’ın Comic Con Videosu Nefes Kesiyor!

Korku severlerin kalbinde ayrı bir yeri olan Resident Evil serisine kazandırılacak en yeni animasyon filmi Damnation’ın yeni videosu Comic Con etkinliği sırasında yayınlandı! Okumaya devam et Resident Evil: Damnation’ın Comic Con Videosu Nefes Kesiyor!