Resident Evil: Revelations Ne Kadar Sattı

Capcom Unity blogunda yaptığı açıklamada, Resident Evil: Revelations’un PC ve konsol versiyonlarının satış rakamlarını açıkladı.

Blogda paylaşılan duyuruda, Resident Evil: Revelations konsol ve PC versiyonlarının dünya çapındaki satışı bir milyon sınırını aştı ve şu anda 1.1 milyon seviyesinde duruyor” ifadesi yer aldı. Oyunun 1 yıl içinde gösterdiği bu başarı oyunun yapımcılarını da oynayanlarınıda oldukça memnun etmiş durumda. Açıklamanın devamında ” Oyunun 3DS versiyonu da oldukça başarılı ama özellikle Revelations’ın 360, PS3, Wii U ve PC’de gösterdiği başarı beni memnun etti” açıklamaları yer aldı.

Hatırlayacağınız üzre Capcom yetkilileri daha önce 1.2 milyon kopya satışını hedeflediklerini söylemişti. Bu hedeflerine ulaşacak gibi görünüyorlar. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene Capcom şu ana dek yayınladıkları tüm oyunların satış listelerini açıklamıştı ve listenin zirvesinde Resident Evil 5 yer alıyordu. Şu an kulaklarımıza gelen dedikodular Resident Evil 7’nin duyurulabileceği hakkında, bunu yakın zamanda göreceğiz.

GTA V’ten Yeni Ekran Görüntüleri Yayımlandı!

Rockstar Games, Grand Theft Auto V ile bomba gibi geliyor. Okumaya devam et GTA V’ten Yeni Ekran Görüntüleri Yayımlandı!

Amerika’da Bebeler Wii U Yerine iPad İstiyor

Yeni yıla girerken Amerika’da 6-12 ve 13+ yaşındaki oyuncuların yılbaşında talep ettiği hediyeleri araştıran Nielsen, bakın hangi sonuca ulaştı. Okumaya devam et Amerika’da Bebeler Wii U Yerine iPad İstiyor