Enter The Dominatrix 4.Oyuna Kısmetmiş!

Oyun tarihinin belki de en uçuk yapımlarından olan Saint’s Row serisinin 3. oyunu için düşünülen Enter The Dominatrix DLC’si 4. oyuna geçiş yaptı!

1 Nisan şakası olarak ortaya atılan, daha sonrasındaysa Saint’s Row ruhuna yakışacağı düşünülerek gerçeğe dönüştürülmesi kararlaştırılan, ancak ilerleyen dönemde yaşadığı uzun ve tekrarlanan ertelemelerle iptal edilmek zorunda kalan Saint’s Row The Third DLC’si “Enter The Dominatrix” 4. oyunla yeniden doğuyor!

Yapımcı firmadan gelen yeni bir duyuruyla açıklanan gelişmeye göre Saint’s Row tutkunlarının sabırsızlıkla bekledikleri DLC, Saint’s Row 4’ün Amerika’da raflardaki yerini almasının üzerinden 45 gün geçtikten sonra yayınlanmış olacak.

Umarız bir kez daha serinin hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak bir gelişme yaşanmaz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir