Eidos Montreal Sürpriz Bir Proje Üzerinde Çalışıyor!

Şu sıralar efsanevi Thief serisini yeniden hayata döndürebilmek için harıl harıl çalışan Eidos Montreal’in bir başka sürpriz proje üzerinde daha çalıştığı ortaya çıktı!

Onlysp.com‘un yayımladığı bir haberle gün yüzüne çıkan proje, iki çalışanının Linkedin profillerine dayandırılıyor. Daha önceleri Deus Ex: Human Revolution, Tomb Raider ve Watch Dogs gibi yapımlarda çalışmış ve kullanıcı arayüzü hazırlama konusunda uzman olan Alexandre Richer ve yine Deux Ex: Human Revolution, Prince of Persia, Assassin’s Creed II gibi yapımlarda çalışmış kıdemli arayüz uzmanı Louis Auger’in profillerinde görülebilen yeni proje, yaklaşık olarak 1,5 yıldır üzerinde çalışılan ( Ağustos 2011 – Ocak 2013 ) ve önümüzdeki aylarda ortaya çıkmaya hazırlanan bir oyun olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Söz konusu oyunun hangi platformlarda bizlerle buluşacağı ve ne tür bir oyun olduğu henüz belirsizliğini koruyor, ancak Louis Auger’in yine profilinde belirttiğine göre oyun “gerçekten çok güzel bir proje!”

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir