EA ve Maxis The Sims 4’ü Duyurdu!

Electronic Arts ve Maxis dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan yaşam simülasyonu serisi The Sims’in 4. halkasının hazırlanmakta olduğunu duyurdu!

Sevimli Sim’lerimiz bir kez daha bizlere hayatın kısır döngüsünü göstermek adına geri geliyor! Electronic Arts ve Maxis dün akşam itibariyle sevilen serileri The Sims’in yeni oyununun yapımının başladığını ve önümüzdeki yıl hayranlarıyla buluşturulacağını ilan ettiler.

PC ve Mac platformları için hazırlanmakta olduğu bildirilen yeni The Sims’in gerçekliğe bir adım daha yaklaşarak çok daha gerçekçi bir simülasyon deneyimi sunacağı ve Simcity’de olduğu gibi sürekli bir internet bağlantısı ihtiyacının The Sims 4 ile gerekli olmayacağı bildirildi.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir