E3 Sony Özel: Project CARS Kasım’da Bizlerle!

Slightly Mad Stuidos, grafikleriyle ismini duyuran yarış simulasyonu Project CARS için bir çıkış tarihi açıkladı.

Project CARS bu güne kadar geliştirilmiş en otantik, güzel görünen, hareketli ve teknik olarak en gelişmiş yarış oyunlarından bir tanesi olabilecek seviyede. Duyurulduğu günden buyana hem ekran görüntüleriyle hemde fragmanlarıyla gündemde olmayı başaran ve aslında bunu gerçekten hak ettiğini düşündüğünüz bir yapım.

Project CARS’da oyuncular kendi sürücülerini yaratabilecekler, motorsporlarından kendilerine uygun olanı seçebilecekler ve en iyisi olmak için vites arttıracaklar. Tek Oyuncu deneyimini yaşadıktan sonra isterlerse yarış yeteneklerini online olarak diğer oyunculara karşı test edebilir, rekabet dolu hafta sonu yarış turnuvalarına katılabilir, leaderboard destekli zaman görevlerini yapabilirler veya sürekli güncel tutulacak topluluk etkinliklerine katılabilirler.

Daha önce görülmemiş grafiksel detay ve araba-yol tutuş ilişkisi, çığır açan dinamik gün ve hava sistemi ve bunların yanı sıra detaylı tuning ve pit stop işlevleriyle Project CARS, yarış oyunlarında rekabete açık oluğunu ve hatta tahta oturduğunu resmen bas bas bağırıyor.

Slightly Mad Studios, E3 2014’te Sony Konferansında da tanıtıldı ve E3 2014’e özel yeni bir fragmanla karşımıza çıktı.

Bu fragmanını yanısıra yapımcı Slightly Mad Studios, Playstation 4’te oyun içi kaydedilmiş sekiz adet ekran görüntüsü paylaştı. Bu görüntüler final oyunda yer alan bir özellik ile çekilmiş. Bu özellik sayesindeo yunu istediğimiz an durdurabilip özgürce ekran görüntüsü alabiliyoruz. Hava efektleri hem fragmanda hemde ekran görüntülerinde çok ama çok gerçekçi durmakta.

Project CARS, Kasım ayı içerisinde PC, PS4, Xbox One, Linux, SteamOS ve WiiU için çıkması planlanıyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir