E3 Sony Özel: Destiny’e Özel Beyaz PS4 Bundle Ve Beta Tarihi Duyuruldu

Bu hafta PS platformlarına Alfa’sı başlayan oyunun önümüzdeki ayada Beta’sı geliyor

Sony konferansında hakkında bilgi verilen, merak edilen oyun Destiny’nin bu hafta 12 Haziran’da PS3 ve 4 sahiplerine Alfa’sı başlayıp önümüzdeki ayda 17 Temmuz’da Beta’sı yine PS3 ve 4 sahiplerine özel olacak. Aynı zamanda PS4 konsolunun beyaz renginide gösteren Sony bu rengin ilk olarak Destiny Bundle ile satışa çıkacağının bilgisinide verdi.

Beyaz PS4 paketini biraz daha detaylandıran Sony, konsolun 500GB depolama alanının olduğununda altını çizdi. Yanında gelecek olan Dualshock’un ise urban kamufulajı olacağınıda belirten Sony, Destiny paketinin içinde 30 günlük PS+ üyeliğinin ve yine beyaz renkde olan bir dikey stand aparatının olduğunuda belirtti. Avrupada tek başınada satın alınabilecek beyaz PS4’ün fiyatı ise 399 avro olarak belirlendi. Beyaz standın fiyatının 20 avro olduğunuda söyleyen Sony, heryerde satışa çıkacak olan beyaz ve kamufulajlı Dualshock 4’ün fiyatlarını ise ABD için 59 dolar, Avrupa için ise 59 avro olarak belirledi.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Ömer Kemal Kutsal

Herşeyi öğrenmeye çalışan, her konuda fikir sahibi olmaya çalışan bir yazarımızdır kendileri. "Kendinden bahsetsene oğlum" dendiğindede öyle ot gibi kalır ortalıkda.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir