E3 EA Özel: The Sims 4 Detaylandı

E3 EA konferansında The Sims 4 de yer aldı. Oyun şu an için yalnızca PC ve Mac kullanıcıları için çıkarılacak gibi görünüyor.

EA’in gözbebeği olan Sims serisinin en yeni ferdi olan Sims 4 duyuruldu. Serinin son çıkışını yapan oyun olan Sims 3 2009’un Haziran ayında sevenleriyle buluşmuştu, tabi o zamandan bu zamana kadar oyun için bir çok sayıda genişleme paketi çıktı, ve E3 EA konderasında son olarak serinin en yeni ferdi olan Sims 4’ün Kuzey Amerika için 2 Eylül Avrupa için 4 Eylül Britanya için ise 5 Eylül tarihinde oyun severler ile buluşacağı açıklandı. Şu anda EA’in planlarında yeni Sims’i herhangi bir konsola çıkarmak yok gibi, oyun az önce verdiğim tarihlerde PC ve Mac OS X için çıkacak.

Konferansda açıklananlara ve gösterilenlere göre artık Simlerimizin yalnızca hareketlerini değil, fikirlerini ve kalbini de yöneteceğiz. Bunun için oyunda artık bir çok kişisel nitelikler eklenmiş gibi duruyor ve artık karakterlerin dış görünüşünü en ince detayına kadar kendimiz şekillendirebiliyoruz.

İşte E3 EA Konferansında yayınlanan o video

 

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Berat Küçük

Video oyunları tutkunu, strateji hayranı, teknoloji meraklısı, sürekli kendini geliştirmeye çalışan, yeni şeyler öğrenmek için çabalayan birİsi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir