E3 2016 TES: Legends Sinematik Fragmanı Yayınlandı

Bethesda’nın ellerinden çıkan, Tamriel esintili ve Heartstone benzeri The Elder Scrolls: Legends için yeni sinematik fragman gösterildi.

Geçtiğimiz sene E3 2015 fuarında, Bethesda bizlere tıpkı Fallout Shelter gibi, ücretsiz bir Elder Scrolls oyunu üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. The Elder Scrolls: Legends, bizleri Skyrim’den yıllar öncesinde, Büyük Savaş dönemlerinde herkesin unuttuğu fakat tarihin seyrini değiştirmiş bir kahramanı anlatıyor. En azından oyunun hikaye kısmı böyle. Pek çok firmanın ilgisini çeken masaüstü kart oyunu sistemi, 1994 yılından beri sağlam temele sahip Elder Scrolls’a uyarlanıyor ve piyasadaki benzerlerinden en büyük farklılığı da bu.

Tek oyunculu senaryo, çoklu oyunculu karşılaşmalar ve arena modu gibi farklı oyun modlarına sahip olan The Elder Scrolls: Legends ile; Tamriel’ın çeşitli ırkları, zorlu yaratıkları ve tarihi olaylarını temsil eden yüzlerce kartı destenize ekleyebilir ve onları farklı yollarda geliştirebilirsiniz. Tabii ki en güzel özelliği PC, Mac, iOS ve Android için ücretsiz yayınlanacak olması.

Eğer hala katılmadıysanız, bu yılın sonlarında çıkacak The Elder Scrolls: Legends’ın betasına bethesda.net üzerinden kaydolabilirsiniz. Şahsen Kapalı Beta’ya dahil olan talihliler arasındaydım ve sonum, TES: Legends’ı birkaç el kafa dağıtmak için açıp çılgınlar gibi saatlerce başından kalkmamak oldu. Şimdi ise gelin hep birlikte, bizlere Büyük Savaş yıllarında yaşamış olan efsaneyi anlatan büyücü Kellen’i dinleyip, Tamriel’ın o büyülü dünyasına yeniden katılalım.

E3 2016 Konferansları Ve Fuar Alanını Canlı/Tekrar İzleyin!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Savaş Coruh

Başta RPG türevleri, ardından RTS ve TBS türü oyun hastası. Bethesda Softworks fanatiği olarak da bilinir. Her zaman için Orta-dünya'da Saruman, Çok Çok Uzak Galaksi'de Sithler ve Elder Scrolls'ta Karanlık Kardeşlik gibi dışlanan tarafta olmuştur. Oyunlarda en azılı haydut, en pis hırsız veya eli kanlı bir vampirdir. Bethesda rulez...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir