E3 2016 Program Rehberi, İçerikler, Tahminler

Diğer Bazı Önemli Detaylar

  • Her ne kadar bir basın konferansına sahip olmasa da Square Enix; Hitman, Final Fantasy XV, Just Cause 3, Deus Ex ve Kingdom Hearts gibi oyunlar üzerine canlı yayınlar yapacak. Yeni bilgiler ve eklentiler paylaşılması bekleniyor.
  • The Witcher serisinin yapımcısı, oyuncuları sağılacak para inekleri gibi görmeyen, gönlümüzün sahibi CD Projekt RED(tamam büyük hayranıyım kabul), E3’te bir şeyler göstereceğini duyurdu, ama bunun kesinlikle Cyberpunk 2077 olmadığını da ekledi. Yeni açıklanan Gwent kart oyunu olabilir mi? Belki. Umarım bolca gelişme görürüz sevgili Leh yapımcılardan.
  • Capcom; Resident Evil 7 ve Dead Rising 4’ü yanında getirebilir.
  • Sega; Persona 5, Yakuza 0 ve Warhammer 40k: Dawn of War III’ü fuara getirecek.
  • 2K Games; Civilization VI, Mafia 3 ve WWE 2K17’yi fuarda sergileyecek.

Evet, genel olarak etkinliğin özeti işte bu şekilde. Ama unutmadan eklemek gerek, daha ismini anamadığımız onlarca yapımcı E3 2016’da bulunacak ve yine bahsedemediğimiz küçük büyük birçok oyun da bu etkinlikte sergilenecek.

Bu dev etkinliği canlı takip etmek ve önemli tüm haberleri zamanında almak için bizimle, Oyunfest ile kalın. Umarız ki tüm haberler gönlünüzce, tüm oyunlar cebinizce olur, görüşmek üzere!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Emre Yaşamış

dil ve edebiyat öğrencisi, fantastik roman sever, tarihe meraklı. bir oyunda en önem verdiği şeyler atmosfer, hikaye ve karakter gelişimi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir