E3 2016 Program Rehberi, İçerikler, Tahminler

Sony – 14 Haziran Salı 04:00 (SABAH)

sony-e32016

Şüphesiz Sony’nin konferansı en merakla beklenenlerden birisi. Dev firmanın bu seneki etkinlik için elleri dolu. Haberi beklenen birçok efsane oyunun yanı sıra donanımsal olarak da cevabı beklenen birçok soru var. Özellikle PS4K’nın fuarda olup olmayacağı ve PlayStation VR’ın özellikleri ve detayları gibi. İlk soruyu artık cevaplayabiliriz: PS4K(veya Neo) etkinlikte kesinlikle olmayacak. Sony açıklamasında yeni PS4’ün tüm özelliklerini düzgün bir şekilde göstermek istediklerini söyledi ve bunun henüz hazır olmadığını belirtti. Oyunlardan bahsetmeye başlamalıyım çünkü sayıları ve söylentileri oldukça fazla.

E3 2016 Sony PlayStation Konferansı – CANLI İZLE

 

Öncelikle geçen seneki etkinlikte duyurulan Horizon Zero Dawn, The Last Guardian, Shenmue 3 gibi oyunların oynanış videoları ve piyasaya çıkış tarihleri bekleniyor. Bunlardan hangileri ne kadar süre alacak bilinmez ama The Last Guardian hakkında bir şeyler öğrenmemiz konusunda kuvvetli bir aday. Ağustos’a ertelenen No Man’s Sky hakkında bir şeyler gösterilebilir ama cılız bir olasılık. Call of Duty: Infinite Warfare’i, ayrıca Modern Warfare’i görme olasılığımız çok yüksek. Bunlar dışında bazı dudak uçuklatan beklentiler de var: The Last of Us 2, Red Dead Redemption 2, God of War 4 bunların en önde gelenleri. Red Dead Redemption 2’nin sözde haritasının ortalıkta dolaşması, The Last of Us’ın ses sanatçılarından Nolan North’un yeni oyun için çalıştığını bildirmesi ve God of War’ın da yeni macerasının sızdırılması bu olasılıklar genel çıkış kaynakları. Bunlar dışında Gran Turismo Sport ve Shadow of Mordor 2’de beklenenler arasında.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Emre Yaşamış

dil ve edebiyat öğrencisi, fantastik roman sever, tarihe meraklı. bir oyunda en önem verdiği şeyler atmosfer, hikaye ve karakter gelişimi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir