E3 2016 Program Rehberi, İçerikler, Tahminler

Ubisoft – 13 Haziran Pazartesi 23:00

ubisoft-e32016

Ubisoft çok fazla sır tutmuyor. Dev oyun firması E3 2016’da neler göstereceğini bilmek güç değil. Birkaç öncesinde tanıtım fragmanı gösterilen Watch Dogs 2, kesinlikle etkinlikte gösterilecek. Her üçü de geçen seneki E3 organizasyonunda duyurulan For Honor, Ghost Recon: Wildlands ve South Park: Fractured But Whole (:D), göreceğimiz yapımlardan. Burada Ubisoft için en büyük soru bir sene ara veren Assassin’s Creed serisinin yeni oyununa dair bir şey görüp görmeyeğimiz. Şahsen ben görmeyeceğimizi düşünüyorum; seriye ara verilmesinin en büyük sebebi oyuncuların seriden bıkkınlıklarıydı, şu anda böyle bir habere gerek yok bırakın biraz unutalım böyle bir oyun serisi olduğunu. Fakat Assassin’s Creed filmi ile alakalı bir şeyler göreceğimiz kesin gibi.

E3 2016 Ubisoft Konferansı – CANLI İZLE

 

Peki bu bilinenler dışında başka ne görebiliriz? Büyük ihtimalle The Division’ın yeni DLC’si, hayranlarının merakla beklediği Beyond Good and Evil 2, belki de yeni bir oyun duyurusu. Pazartesi gecesi Aisha Tyler’ın bizlerle neler paylaşacağını hep birlikte göreceğiz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Emre Yaşamış

dil ve edebiyat öğrencisi, fantastik roman sever, tarihe meraklı. bir oyunda en önem verdiği şeyler atmosfer, hikaye ve karakter gelişimi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir