E3 2016 Program Rehberi, İçerikler, Tahminler

Bethesda – 13 Haziran Pazartesi 05:00 (SABAH)

bethesda-e32016

Geçen sene Fallout 4 ile fuardaki tüm ilgiyi çalan Bethesda’nın, bu başarısını tekrar edip edemeyeceğini hep beraber göreceğiz. Fakat bu sefer, Bethesda’nın elinde geçen seneki kadar büyük bir koz olmadığını bilmekte fayda var. Bu seneki fuarda başarılı yapımcı firmanın merakla beklenen Elder Scrolls 6’yı(yahut eş değer büyüklükte başka bir projeyi) duyurmayacağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

E3 2016 Bethesda Konferansı – CANLI İZLE

 

Bethesda’nın bu seneki şovunda başı, geçen seneki E3’te duyurulan Dishonored 2 çekecek gibi görünüyor. İlk oyunu çok beğenilen Dishonored 2’nin, yeni mekanikler ve daha kaliteli grafikler ile Kasım ayında geliyor olması büyük heyecan uyandırıyor. Fallout 4’ün ve DOOM’un yeni DLC’leri de duyurulması beklenenler arasında. Ayrıca Elder Scrolls temalı kart oyunu Elder Scrolls: Legends’ın da fuarda olması bekleniyor. Olası sürpriz haberler ise heyecan verici. Piyasa içinden bazı söylentilere göre Bethesda oyun fuarında Skyrim HD Remaster’ı duyuracak. Bunun dışında yeni Prey, Wolfenstein ve Evil Within oyunları da olasıklar arasında bulunuyor. Ayrıca, Quake serisinin 20. yıldönümü olması ve Bethesda’nın rebootlardaki başarısının üzerine yeni bir Quake oyunu görmemiz de imkansız değil. Eh, bir de Todd Howard ”işte bu da Elder Scrolls 6” deyip mikrofonu atsa ve bizi özlemle beklediğimiz oyunun tanıtım fragmanı ile baş başa bıraksa enfes olmaz mıydı?

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Emre Yaşamış

dil ve edebiyat öğrencisi, fantastik roman sever, tarihe meraklı. bir oyunda en önem verdiği şeyler atmosfer, hikaye ve karakter gelişimi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir