E3 2016 Nintendo Konferansı – CANLI İZLE

E3 2016 Nintendo basın konferansını canlı izleyin, en son gelişmelerden haberdar olun.

E3 2016 Nintendo Konferansı – 14 Haziran Salı 07:00 (SABAH). Konferansı buradan canlı izleyebilirsiniz.

Nintendo bu sene çok bir şey vaat etmiyor. Firmanın uzun zamandır beklenen ve sır gibi tutulan NX konsolunun bu sene E3’te olmayacağını duyurmasının ardından geriye çok bir heyecan kaynağı da kalmadı. Aslında bu haberle Nintendo, 2016’yı bir anlamda es geçtiğini söylemiş oldu.

Fuarda Nintendo’nun en büyük odak kaynağı, ziyaretçiler tarafından oynanabilecek, 2017’de çıkacak yeni Legend of Zelda oyunu olacak. Pokemon Sun and Moon da fuarda olması beklenen başka bir oyun. Bunların haricinde Monster Hunter Generations, Dragon Quest VIII: Fragments of the Past ve Tokyo Mirage Sessions FE ise fuarda yer alması planlanan diğer oyunlar.

1995’ten beri organize edilen dünyanın en büyük oyun faaliyeti Electronic Entertainment Expo’nun 2016 yılı organizesi de başladı. 14-16 Haziran’da Los Angeles Convention Center’da Electronic Entertainment Expo bünyesinde gerçekleştirilecek tüm sunumları canlı izleme imkanına sahibiz. Daha önce oyun basınına özgü bir şekilde daha kapalı vuku buluna konferanslar artık dünyanın her tarafından ulaşılabilir durumda. Sizler için tüm canlı sunumlara ulaşabileceğiniz bir içerik hazırladık. ABD’ye gitme külfetine katlanmaya, yabancı ya da yerli sitelerde gezip bir sürü sekme açmaya son.

Ayrıca www.twitter.com/oyunfest ve www.facebook.com/oyunfest adresinden konferansların canlı anlatımı/bildirimi olacaktır. Ek olarak konferansları kaçıranlar için sitemizde her önemli gelişme de haber olarak yer alacaktır.

E3 2016 Konferansları Ve Fuar Alanını Canlı İzleyin!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir