E3 2016 Microsoft Xbox Konferansı – CANLI İZLE

E3 2016 Microsoft Xbox basın konferansını canlı izleyin, en son gelişmelerden haberdar olun.

Microsoft Xbox E3 2016 Konferansı – 13 Haziran Pazartesi 19:30. Konferansı buradan canlı izleyebilirsiniz.

Microsoft, E3 öncesinde sessiz kalan firmalardan birisi oldu. Bir numaralı rakibi Sony’nin PS4 ile sağladığı büyük üstünlüğe cevaplar bulmaya çalışan Microsoft’un bu seneki E3’te neler yapacağı merakla bekleniyor. Elimizde olan bilgilerden yola çıkarsak Microsoft bu seneki etkinlikte yeni donanımları hakkında bazı büyük ve önemli bilgiler verecek. Xbox One’a kıyasla %40 daha küçük olan Xbox One Slim ve ciddi donanımsal güçlendirmelere sahip olması beklenen Xbox One Scorpio’yu fuarda görme(belki duyma) olasılığımız var. Bunun dışında artırılmış gerçeklik cihazı HoloLens hakkında bir şeyler duyulabilir, ama sadece belki. Son olarak da Sony’nin VR’da çok daha hazır gözükmesine cevap olarak, Microsoft’un desteklediği Rift ile ilgili bazı gelişmeler duyurulabilir.

Oyunlar kısmına gelince; Xbox ve Windows’u git gide birleştiren Microsoft’un hangi oyunları bizimle paylaşacağı hala merak konusu. Gears of War 4 buradaki en güvenli tahminimiz ve şu ana kadar içini çok fazla görmediğimiz bu oyundan bolca oynanış videosu bekliyoruz. Rare’in yapımcılığını üstlendiği ve kişisel olarak E3’te heyecanla beklediğim yapımlardan olan Sea of Thieves, yine gösterilmesi kuvvetle muhtemel bir aday. Araba yarışı oyunu Forza Motorsport serisinin yeni oyunu beklenenler arasında ve duyurulması büyük bir olasılık: ismini taşıyan bir etkinlik düzenlenecek. Yine hakkında az bilgi sahibi olduğumuz, önceden duyurulmuş ve hala bilinmezlikte bekleyen Xbox’a özel birçok oyun hakkında da bilgi bekleniyor. Bu oyunlardan bazıları Crackdown 3, ReCore, Ion ve Below. Umarız ki Microsoft bu oyunlar hakkında olan açlığımızı sonunda doyurur ve başka bomba haberler de gelir. Son dakika gelişmesi olarak da Halo Wars 2 etkinlikte oynanabilir olacak.

1995’ten beri organize edilen dünyanın en büyük oyun faaliyeti Electronic Entertainment Expo’nun 2016 yılı organizesi de başladı. 14-16 Haziran’da Los Angeles Convention Center’da Electronic Entertainment Expo bünyesinde gerçekleştirilecek tüm sunumları canlı izleme imkanına sahibiz. Daha önce oyun basınına özgü bir şekilde daha kapalı vuku buluna konferanslar artık dünyanın her tarafından ulaşılabilir durumda. Sizler için tüm canlı sunumlara ulaşabileceğiniz bir içerik hazırladık. ABD’ye gitme külfetine katlanmaya, yabancı ya da yerli sitelerde gezip bir sürü sekme açmaya son.

Ayrıca www.twitter.com/oyunfest ve www.facebook.com/oyunfest adresinden konferansların canlı anlatımı/bildirimi olacaktır. Ek olarak konferansları kaçıranlar için sitemizde her önemli gelişme de haber olarak yer alacaktır.

E3 2016 Konferansları Ve Fuar Alanını Canlı İzleyin!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir