E3 2016 Fallout Shelter Görev Sistemiyle PC’ye Geliyor

Geçtiğimiz sene E3 2015 fuarında aynı gün duyurulduğu gibi ücretsiz yayınlanan Fallout Shelter, yeni görev sistemiyle nihayet PC’ye geliyor!

Bethesda’nın ilk mobil oyunu ünvanını taşıyan Fallout Shelter’ı deli gibi oynadığımız bir yılın ardından, PC için sonunda yeşil ışık yakıldı. iOS ve Android işletim sistemli mobil platformda yayınlanan Fallout Shelter, pek çok oyuncu tarafından Windows Phone’a getirilmesi isteniyordu. PC için duyurulan oyunun, Windows Phone için de aynı zamanda gelebileceğini düşünmek zor değil.

Fallout Shetler PC’ye gelirken, beraberinde oldukça büyük bir güncelleme getiriyor. Bethesda’nın mobil platformdaki öncüsü olan oyuna getirilen en büyük güncelleme de bu oluyor. 50 milyondan fazla kullanıcının indirip oynadığı Fallout Shelter’a yepyeni bir macera sistemi getiriliyor!

Daha önceden Vault’umuzdan seçtiğimiz bazı kahramanları, Çoraktopraklar’da hayatta kalıp yeraltı nükleer sığınağımız için malzeme bulmak üzere seçip gönderiyorduk. Şimdi onları üçlü gruplar halinde gönderebilecek, hatta yaşadıkları maceralara görsel olarak tanık olup onlara yön gösterebileceğiz. Bu yeni macera sistemi günlük olarak tekrarlanabilen “görev sistemi” adını taşıyor.

Yeni gelecek güncelleme ile dış dünyadaki mekanları görebiliyoruz. Tıpkı Vault’umuz gibi, Red Rocket binasının içine giren maceracı Vault sakinlerimizi izleyebilir, yeni düşmanlar ile savaşabilir ve dış dünyadan insanlar ile karşılaşıp aramıza katabiliyoruz. Ayrıca dövüş sistemi de, karakterlerin hangi düşmana saldıracağını seçebilmek gibi geliştirilmiş.

Fallout Shelter’ın yeni görev ve PC versiyonu önümüzdeki Temmuz ayında ücretsiz olarak yayınlanacak!

E3 2016 Konferansları Ve Fuar Alanını Canlı/Tekrar İzleyin!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Savaş Coruh

Başta RPG türevleri, ardından RTS ve TBS türü oyun hastası. Bethesda Softworks fanatiği olarak da bilinir. Her zaman için Orta-dünya'da Saruman, Çok Çok Uzak Galaksi'de Sithler ve Elder Scrolls'ta Karanlık Kardeşlik gibi dışlanan tarafta olmuştur. Oyunlarda en azılı haydut, en pis hırsız veya eli kanlı bir vampirdir. Bethesda rulez...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir