E3 2016 Assassin’s Creed Filminin Kamera Arkası Yayınlandı

Assassin’s Creed’in olmadığı bir E3 mü geliyor derken, Ubisoft buna engel oldu ve Assassin’s Creed Filmi için bir video gösterdi.

2016 yılında bir Assassin’s Creed görmeyecek olmamız, serinin hayranlarını üzüyor. Ancak bir yandan Ubisoft ve 20th Century Fox ortaklığında geliştirilen Assassin’s Creed filmi, hepimizi heyecanlandırmaya yetiyor. Ubisoft da bu heyecanımızı pekiştirmek için, dün geceki E3 konferansında; filmin kamera arkası görüntülerinden oluşan bir video sergiledi.

Filmin tanıtımına geçilmeden önce, oyun serisinin efsane müziği Ezio’s Family tercih edildi ve Ubisoft görevlileri beraberinde filmin yapımcısı Frank Marshall sahneye geldi. Film hakkında ufak bir sohbet eden ekip, lafı fazla uzatmadan videoyu izleyicilere sundular.

Film için yayınlanan fragmanın ve kayıt görüntülerinin ardından, ekrana gelen başrol oyuncumuz Michael Fassbender, Suikastçılar’ın ve Tapınakçılar’ın amacından bahsediyor. Fassbender’den sonra sahneye yönetmenimiz Justin Kurzel geliyor ve AC serisindeki zamanda geri gidip atalarımızın anılarını yaşayabilme fikrinin ne kadar özel olduğunu belirtiyor. Hemen sonrasında filmdeki ana karakter Callum’u, atası Aguilar’ı kanama efekti yüzünden karşısında bulurken izliyoruz. Videonun sonlarına doğru ise, Marion Cotillard’ın canlandırdığı Sophia Rikkin karakterini görüyoruz. Sophia, babası Alan Rikkin’den, Callum’a gerçekten kim olduğunu göstermesini istiyor. Ardından Aguilar’ın gerçekleştirdiği Kader Atlayışı ile, videomuz sonlanıyor.

Ubisoft ve 20th Century Fox ortaklığında hazırlanan film; 6 Ocak 2017 tarihinde ülkemizde vizyona girecek. Ayrıca Assassin’s Creed hakkında daha fazla detay ve bilgi istiyorsanız size www.assassinscreed1092.com sitesini öneriyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir