DreamHon 2012 Başlıyor!

Heroes Of Newerth DreamHon Turnuvası 2012 İsveç’te 16 Haziran günü başlıyor.

Popüler Dota oyunlarından Heroes Of Newerth’ün toplam 60.000$ ödül havuzlu turnuvası DreamHon, Alienware Arena sponsorluğunda 16 Haziran Cumartesi günü başlıyor. Turnuva İsveç’te yapılan DreamHack esports organizasyonun bir parçası olarak yapılacak ve 7 Hon takımı katılacak ve 19 Haziran’da son bulacak.

Kuzey Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya, Okyanusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda yapılan ön eleme maçlarından sonra turnuvaya katılacak takımlar belirlendi. Bu takımlar arasında ilk göze çarpan ve favori gösterilen takım FNATIC RAIDCALL, FNATIC bünyesinde Notail ve H4nni gibi Hon camiasında şöhret sayılabilecek oyunculara sahip. Ancak takım olma yolunda önemli adımlar atan TradeMark’da bu turnuvuda bir sürpriz yapabilir. Bireysel anlamda harikalar yaratan Moonmeander takım oyuncusu olarak da aynı başarıları yakalamanın peşinde. Geriye kalan takımlar da elemelerden sıyrılarak kendilerini ispatladılar ve favorileri yenmek için ellerinden geleni yapacaklar.

Turnuva ile ilgili tüm bilgiler, maç sonuçları ve oyuncu istatistikleri için turnuvanın resmi sitesini kullanabilirsiniz. Siteye gitmek için tıklayın. Turnuvayı özetleyen yazımızı turnuvanın bitimiyle birlikte sitemizde yayınlayacağız, takipte kalın…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Süleyman Acarayman

Atari ile başlayan oyun maceramı bir çok platformda sürdürmekteyim. Oyunlar üstüne düşünmeyi çok severim ve yazmak için de elimden geleni yapıyorum. Mizah, hayatımın önemli bir parçasıdır ama yeri geldiğinde oyunları ciddiye alırım. Lisans eğitimimi Ankara Üniversitesi'nde Sosyoloji üzerine aldım. Aldığım eğitimin faydalarını, oyun camiası içinde yaptığım gözlemler üzerine kullanmaya çalışıyorum.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir