Dota 2 Ölümsüz Hazine 3 Sonunda Yayınlandı

The International 2016 Mücadele Bileti ödüllerinden Ölümsüz Hazine serisinin üçüncü bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Artık büyük turnuvaya bir hafta kalmışken Valve ödül havuzunu daha da yukarı çekmek için son hamlelerini yapıyor. Söz verilen Ölümsüz Hazine 3 sonunda yayınlandı. İçerisinde yedi farklı kahraman için toplam sekiz eşya ve bir nadir Mücadele Bileti Seviye ödülü bulunan Ölümsüz Hazine 3 bizlerle buluştu. İçerisinde Slark, Razor, Earth Spirit, Ogre Magi, Bane. Medusa ve Lina isimli kahramanlar için Ölümsüz seviyede eşyalar bulunduran hazine The International 2016 Mücadele Bileti seviyenize göre her 30 seviyede bir elinize düşecektir.

İçerisinde Nadir olarak 50 Mücadele Bileti Seviyesi, Çok Nadir olarak Slark için Altın Hydrakan Kaması ve Ultra Nadir eşya olarak Lina için Wyrmwrought Alevinin Müridi isimli ölümsüz eşya bulunuyor. Önceki ölümsüz hazineler ile birlikte oyuna eklenen toplam ölümsüz seviyedeki kozmetik eşya sayısı, 22’si kurye olmak üzere, 202’ye ulaştı. Oyundaki en değerli kozmetik eşya sınıf olan Gizemli (Arcana) sınıfı eşya sayısı ise Temmuz 2016 itibari ile sadece sekiz olduğunu hatırlatalım.

Ölümsüz Hazine 3 hakkında detaylı bilgi ve inceleme için Dota 2 Web Sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir