DOOM’un İlk Büyük Eklenti Paketi Unto the Evil Yayınlandı

Bethesda’nın yayınladığı id Software’in geri dönüş mesajlarını oldukça güçlü bir biçimde verdiği yapım DOOM’un ilk eklenti paketi Unto the Evil yayınlandı.

DOOM için çıkan ikinci ücretsiz güncelleme olan Unto the Evil DOOM Multiplayer tecrübesine üç yeni çeşitli harita ekliyor. Bunlara ek olarak yeni bir silah, yeni bir oynanabilen iblis ve daha pek çok çeşitli yenilik bu yeni eklenti paketinde oyunculara sunulmuş durumda. Bunun yanı sıra id Software oyuncular için PartyPlay sistemini oyuna eklemiş. Bu sistem ile birlikte, eklenti paketine sahip olmadan da, yeni haritalar oynanabiliyor. Yapılması gereken sadece eklenti paketine sahip bir arkadaş ile aynı partide oyuna girmek. Aynı şekilde eğer oyuncu bu eklenti paketine sahipse Unto the Evil eklenti paketi haritaları harita rotasyon listesinde yer alacak ve böylece partideki herkes bu haritaları oynayacaklar. Bu sayede Unto the Evil tecrübesini herkese tattırmayı amaçlıyor id Software.

Eklenti paketi şunları içermekte:

• Üç yeni multiplayer haritası: Offering, Cataclysm ve Ritual
• Yeni bir oyuncu kontrollü iblis: Harvester
• Yeni bir silah: UAC EMG Pistol
• Yeni ekipman: Kinetic Mine
• DOOM Askerinizi kişiselleştirebilmeniz için yeni yollar, yeni zırh setleri, şablonlar, renkler ve alay hareketleri.
• Yeni hack modülleri

Unto the Evil, PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlandı. DOOM Sezon Bileti içerisinde de yer alan eklenti ayrı bir şekilde satın alınmak istenirse fiyatı da  55 TL.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir