Dishonored’a Yeni Senaryo Bazlı DLC Geliyor!

Geçtiğimiz yılın iddialı yapımlarından olan Bethesda ve Arkane Studios yapımı Dishonored’a bir senaryo bazlı genişleme paketi daha gelmekte olduğu ortaya çıktı.

Playstation platformuna ait “Trophy” listesinin açığa çıkmasıyla öğrendiğimiz yeni DLC’nin isminin “The Other Side of the Coin” olduğu ve hikayeye yeni görevler ekleyeceği anlaşılıyor. Yine “Trophy” listesinden anlaşıldığı üzere “Rothwild Slaughterhouse” ve “Thalia Timish”in konağı gibi mekanlara ziyaretlerde bulunabileceğimiz DLC ile bir kez daha kimselere görünmeden veya ekstradan kimseye zarar vermeden görevleri tamamlamaya da çalışacağız.

Bu ufak detaylar dışında herhangi bir bilgi sahibi olamadığımız DLC için Bethesda’nın bir açıklama yapmasını bekliyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir